Що може бути краще за баскетбол!

21 червня 15:50
Переглядів: 249
Баскетбол

Більше двох сотень як молодих людей, так і середнього віку влаштували минулої суботи на стадіоні Тернопільської загальноосвітньої школи №14 справжнє свято баскетболу. Один з організаторів відкритого кубка Тернополя з вуличного різновиду однієї з найпопулярніших у світі ігор Сергій Грабовенко, ще добре не віддихавшись після завершення чергового матчу, розповів: шостий рік існує Українська стрітбольна ліга і увесь цей час тернопільські любителі влучати м’ячем у корзину є одними з найактивніших її учасників.

Баскетбольна мова всім зрозуміла — зліва Сергій ГРАБОВЕНКО.

Тож і не дивно, що в гості до них завжди залюбки приїжджають друзі-суперники не лише із сусідніх областей, а й, скажімо, навіть із географічно далекої Сумщини. І в гостинному прийомі не сумніваються, і в хороших умовах проведення змагань на майданчику, підготовленому місцевими ентузіастами. Раді були організатори і тому, що їх старання не залишилися непоміченими — до проведення змагань долучилося й управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Майже півсотні команд із ранку і ледве не до сутінків змагалися за перемогу в юнацькому і дорослому турнірах. Головний приз, а з ним і путівку на головний турнір всеукраїнського «Кубка Незалежності», що у день свята нашої держави проходитиме на Хрещатику в Києві, здобули хлопці з івано-франківського «Пасажу». Медалями за друге і третє місця відзначені колектив із Рівного і ще одна команда земляків чемпіонів. Не можна, звісно, не відзначити і тернополян Дмитра Третьяка, Сергія Розколея, Олександра Деменюка, Ярослава Мусєла. Фінішувати в такій солідній компанії четвертими — вагоме досягнення.

Зрештою, переможеним у цей день не відчував себе жоден учасник. Провести час за улюбленим заняттям, у компанії однодумців — що може бути краще?

Під час змагань; щасливі переможці.

Щасливі переможці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: