Щоденник "ураганівських" зборів. Частина п'ята

01 серпня 21:37
Переглядів: 188
ураган

"Ураганівці" продовжують тренуватися в посиленому режимі, а це означає не що інше, як завершення навчально-тренувальних зборів. Останні дні на чорноморському узбережжі добігають до свого завершення, тому прийшов час дізнатися чим повниться другий тиждень зборів. 

ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ
Дні нелегких тренувань минають швидко, тому гравці з максимальним ентузіазмом працюють та відточують свою футзальну майстерність. Але попри те, що шалений ритм забирає багато сил, "дракони" тренуються та закладають фундамент фізично-функціональної підготовки у позитивному настрої. 

"Враження тільки хороші. Я завжди налаштовую себе на позитив, адже тільки так не тільки працюється краще, а й навантаження переносити легше", - зазначив Юрій Ковельський. "Звичайно, втома присутня, адже роботи багато, але є дні легші, є важчі, те саме з різними видами навантажень. Але головне - правильно та з максимальною користю відпочивати. Для мене це - море, відновлюючі процедури, здоровий сон, і звісно, спілкування з рідними по телефону", - продовжив Юрій.

В бойовому настрої долає труднощі зборів один з наймолодших "ураганівців" - Василь Баланик. "На зборах потрібно працювати тільки з таким настроєм", - зауважив Василь. - Всі фізичні навантаження є важкими, але завдяки їм ми намагаємося "набрати" відмінну фізичну форму, щоб підійти до початку сезону у повній готовності. Тому працюю зі стовідсотковою самовіддачею".

"Тренування й справді не з легких, це дуже виснажує, але я знаю заради чого працюю, тому викладатимусь на повну до останнього дня зборів", - зізнався Антон Лясковський. Хлопець розповів, що особливо йому імпонують тренування в залі, від яких він отримує велике задоволення. "Особливо втомлюють вправи на піску, адже забирають багато сил, тому щодня стараюся відновитися сном та масажами. Вільний час проводжу завжди з командою: на морі, в басейні, за переглядом фільмів", - поділився Антон.


Підтримав товариша й "ураганівський" голкіпер Віталій Біров, який розповів, що для нього найкращий відпочинок теж в колі друзів по команді. "Вільний час я проводжу з колегами, адже ми - єдиний колектив не тільки на спортивному майданчику, а поза його межами. Тому релакс для нас теж спільний. Я, зокрема, дуже люблю пінг-понг", - скромно зізнався Віталій.

Отож, "дракони" з головою поринули у тренувальний процес, а до його завершення в Кароліно-Бугазі залишилося не так вже й багато часу. Фініш не за горами, а яким він виявиться - розкажуть найбільш досвідченіші "ураганівці"….

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: