Щоденник "ураганівських" зборів. Частина третя

28 липня 22:24
Переглядів: 276
ураган

Навчально-тренувальні збори впевнено набирають обертів – будні на узбережжі Чорного моря минають швидко, навантаження зростають, тому забирають у івано-франківців багато сил. "Дракони" втомлені від великої кількості тренувань, але в радісному очікуванні від старту нового сезону радо діляться враженнями від навчально-тренувальних зборів.

У РЕЖИМІ ТРЕНУВАНЬ
Зі сторінок щоденника ви вже дізналися, як тренуються Тарас Рудавець та Ігор Корсун. А просто зараз про футзальні випробування, які приніс перший тиждень зборів, розповість ще двоє "ураганівців". 

Михайло Зварич поділився, що вже на всі сто влився в тренувальний процес. "У відпустці я готувався до зборів, до того ж був тижневий втягуючий цикл в Івано-Франківську, тому адаптуватися було трішки легше, але, безумовно, перші дні було важко, - зауважив футзаліст. – Тренуємося двічі на день – спершу на піску, а ввечері в ігровому залі. Звичайно, що мені більше до вподоби робота з м'ячами, але розумію і вагомість перших тренувань". Михайло запевнив, що працює на повну, адже саме зараз закладається основа витривалості та фізичної підготовки. 
Докладає максимум зусиль і Павло Миколюк. "Навантаження на тренуваннях чималі, але перед собою ми бачимо ціль, тому стараємося зі всіх сил, адже знаємо, що навчально-тренувальні збори дадуть свої результати. Я дуже радий, що ми нарешті займаємося і в залі з м'ячам, так як я вже встиг засумувати за футзалом". Павло зазначив, що після виснажливих тренувань дуже важливо відпочити з максимальною користю для організму, тому віддає перевагу здоровому сну, відновленню в морі та басейні. 

Підтримав товариша і Зварич, який поділився, що теж не нехтує відновлюючими процедурами та масажами. "Зазвичай вільний час проводжу на морі, засмагаю на сонці, інколи – в номері за переглядом фільмів, в інтернеті, або спілкуюся з друзями", - розповів футзаліст.

Хлопці в один голос заявляють, що враження від навчально-тренувальних зборів тільки позитивні, а настрій хороший, але все-таки з нетерпінням чекають початку нового сезону. Тож "дракони" шліфують свою майстерність в приємному очікуванні, тому, сподіваємося, що на березі моря не тільки наберуться сил для майбутніх футзальних звитяг, а й отримають чимало позитивних емоцій…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: