Шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган" фінішував у Коломиї

26 квітня 13:00
Переглядів: 171
Футзал

25 квітня в м. Коломия на майданчику ФОСК "Прикарпаття" відбулися вирішальні матчі міського та районного шкільних турнірів з футзалу "Кубок НФК "Ураган". Загалом в обидвох турнірах прийняли участь понад 20 команд, складених з учнів 5-х класів та молодших.

Переможцем міського турніру стала команда ЗОШ № 4, яка у фіналі з мінімальним рахунком перемогла НВК № 9. Бронзові нагороди дісталися учням СШ № 1 ім. В. Стефаника, які в матчі за бронзу здолали ЗОШ № 8.

Тріумфатором районного чемпіонату стали учні ЗОШ смт. Печеніжин, другі - команда с. Угорники, на третій позиції розташувалася ЗОШ с. Великий Ключів. Минулорічний переможець тоді ще міськрайонного турніру команда с. Лісний Хлібичин цього разу задовольнилася лише 4 місцем.

Окрім медалей, грамот та кубків всі призери змагань отримали у подарунок від організаторів комплекти ігрової форми. Також кожна школа-учасник турніру одержала солодкий подарунок з логотипом НФК "Ураган". Переможцці міського та районного турнірів ЗОШ № 4 та ЗОШ смт. Печеніжина здобули головний приз турніру - сертифікат на 40 000 грн. для купівлі спортивного інвентаря. Також  ці команди візьмуть участь в Лізі Шкільних чемпіонів, яка вже в травні пройде в обласному центрі.

Кращими в індивідуальних номінаціях стали: 

м. Коломия:

Кращий бомбардир - Сморжанюк Володимир (ЗОШ № 4) - 28 м'ячів;

Кращий захисник - Стефунін Арcен (НВК № 9);

Кращий голкіпер - Дем'янчук Максим (ЗОШ № 4);

Кращий гравець - Сморжанюк Володимир (ЗОШ № 4);

Кращий нападаючий - Костюк Ростислав (СШ № 1);

 

Коломийський район:

Кращий бомбардир - Пасічняк Василь (ЗОШ Угорники) - 14 м'ячів;

Кращий захисник - Сметанюк Роман (ЗОШ Печеніжин);

Кращий голкіпер - Бойчук Даниїл (ЗОШ Печеніжин);

Кращий гравець - Горук Андрій (ЗОШ Печеніжин);

Кращий нападаючий - Пасічняк Василь (ЗОШ Угорники)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: