Шкіряний м'яч 2015: в гру вступають молодша та старша вікові групи

06 червня 21:37
Переглядів: 204
шкіряний мяч

2-4 червня 2015 року в Києві проходили фінальні змагання Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» сезону 2014/2015 серед команд складених з гравців 2003/2002 р.н. Перемогу в даній віковій категорії здобули господарі - ЗОШ № 329 м. Києва.

А вже наступного тижня у древньому Львові в фіналі молодшої групи змагатимуться вісім кращих команд цієї вікової категорії, а представники старшої гратимуть у всеукраїнських зональних турнірах.

Склад фіналістів
«Шкіряний мʼяч – Кубок Coca-Cola» 2004-2003 р.н.
м. Львів, 12-14.06.2015 р.

1. ЗОШ № 73 м. Львів
2. НВК с. Дорошівці Заставнівського району Чернівецької області
3. НВК № 26 м. Рівне
4. ЗОШ № 14 м. Житомир
5. ЗОШ № 29 м. Суми
6. Колегіум м. Олександрія Кіровоградської області
7. НВК № 1 м. Роздільна Одеської області
8. ЗОШ № 1 м. Кременчук Полтавської області

Склади груп, терміни та місця проведення
Всеукраїнських зональних змагань з футболу
«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» 2014/2015

Вікова група – 2002-2001 р.н.

Група 1 м. Іршава Закарпатської обл. (11-12 червня). Приїзд 11.06 до 17.00
Конт. тел.: Данканич Андрій Васильович, (063) 775-35-89, (066) 699-08-83

1. Закарпатська обл.
2. Івано-Франківська обл.
3. Львівська обл.

Група 2 м. Тернопіль (10-11 червня). Приїзд 10.06 до 17.00
Конт. тел.: Русанюк Владислав Михайлович, (067) 713-75-29

1. Тернопільська обл.
2. Рівненська обл.
3. Чернівецька обл.

Група 3 м. Хмільник Вінницької обл. (11-12 червня ). Приїзд 11.06 до 17.00
Конт. тел.: Черниш В’ячеслав Олександрович, (096) 688-15-42

1. Вінницька обл.
2. Житомирська обл.
3. Київська обл.

Група 4 м. Славута Хмельницької обл. (11-12 червня). Приїзд 11.06 до 17.00
Конт. тел.: Келюх Валентин Володимирович, (097) 219-28-79

1. Хмельницька обл.
2. м. Київ
3. Чернігівська обл.

Група 5 м. Кіровоград (6-7 червня). Приїзд 06.06 до 13.00
Конт. тел.: Кононченко Дмитро Сергійович, (050) 457-30-42

1. Кіровоградська обл.
2. Донецька обл.
3. Луганська обл.
4. Черкаська обл.

Група 6 м. Гадяч Полтавської обл. (9-10 червня). Приїзд 9.06 до 17.00
Конт. тел.: Гнипа Юрій Іванович, (099) 433-52-84

1. Полтавська обл.
2. Дніпропетровська обл.
3. Харківська обл.

Група 7 м. Скадовськ Херсонської обл. (9-10 червня). Приїзд 9.06 до 13.00
Конт. тел.: Меркун Олександр Григорович, (097) 553-36-40

1. Херсонська обл.
2. Запорізька обл.
3. Миколаївська обл.
4. Одеська обл.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити