Школярі Львівщини визначили чемпіонів у легкоатлетичному чотириборстві

14 жовтня 19:50
Переглядів: 202
легка атлетика

Днями у м. Львові відбулася обласна першість з легкоатлетичного чотириборства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою XXIII спортивних ігор школярів Львівщини.

В межах чемпіонату з чотириборства понад 200 школярів визначали кращих окремо серед юнаків та дівчат у бігу на короткі дистанції (60 метрів), бігу на довгі дистанції (400-800 метрів), метанні м’яча на дальність та стрибках у довжину.

У змаганнях, які традиційно організувало Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, взяли участь 16 команд 12-13 річних юнаків та дівчат.

За підсумком командної боротьби серед юнаків турнірна таблиця має такий вигляд:
1 місце – Яворівський район –ЗСШ № 3 м. Яворів (731 очко)
2 місце – Бродівський район – ЗСШ №2 м. Броди (721 очко)
3 місце – Пустомитівський район – Давидівська ЗСШ ім. Т.Шевченка (717 очок)
4 місце – Залізничний район м. Львова – ЗСШ №15 (710 очок)
5 місце – Буський район – Андріївська ЗСШ (704 очка)
6 місце – Кам’янко-Бузький район – ЗСШ №2 м. Кам’янка-Бузька (694 очка)
6 місце – Золочівський район – ЗСШ №2 м. Золочів (694 очка)
8 місце – Сихівський район м. Львова –ЗСШ №98 (683 очка)
9 місце – Франківський район м. Львова – ЗСШ №48 (682 очка)
10 місце – Миколаївський район (681 очко)
11 місце – м. Новий Розділ – НВК “Лідер” (665 очки)
12 місце – Жидачівський район – Жидачівський НОК (615 очок)
13 місце –Шевченківський район м. Львова – ЗСШ №91 (610 очок)
14 місце – м. Стрий – ЗСШ №6 (596 очок)
15 місце – Личаківський район м. Львова – ЗСШ №42 (415 очок).

Серед дівчат у командному заліку підсумкова таблиця легкоатлетичної першості має такий вигляд:

1 місце – Кам’янка-Бузький район – ЗОШ №1 м. Кам’янка-Бузька (580 очок)
2 місце – Бродівський район – СЗШ №2 м. Броди (565 очок)
3 місце – Залізничний район м. Львова – СЗШ №18 м. Львова (555 очок)
4 місце – Буський район – Андріївська ЗОШ (547 очок)
5 місце – Яворівський район – СЗШ № 3 м. Яворів (535 очок)
6 місце – Миколаївський район (494 очки)
7 місце – Золочівський район – ЗОШ №2 м. Золочів (489 очки)
8 місце – Яворівський район-2 – СЗШ № 3 м. Яворів (480 очок)
9 місце – Пустомитівський район – Давидівська ЗОШ ім.Т.Шевченка (464 очки)
10 місце – Жидачівський район – Жидачівський НОК (462 очки)
11 місце – Шевченківський район м. Львова – СЗШ №91 м.Львів (446 очок)
12 місце – Сихівський район м. Львова – СЗШ №32 м. Львів (443 очки)
13 місце – Личаківський район м. Львова – ЛНВК (405 очок)
14 місце – м. Стрий – ЗСШ №2 м. Стрий (399 очок)
15 місце – м. Новий Розділ – НВК “Лідер” (392 очки)
16 місце – Франківський район – ЗОШ №46 м. Львів (339 очок)

В особистому заліку призери змагань серед юнаків стали:
1 місце – Дяченко Максим з Яворівського району (274 очки);
2 місце – Сало Богдан з Пустомимтівського району (265 очки);
3 місце – Возний Олександр з Кам’янка-Бузького району (256 очки).

Серед дівчат призові місця розподілилися таким чином:
1 місце – Рузак Юлія з Залізничного району м. Львова (237 очок);
2 місце – Головко Юлія з Кам’янка-Бузького району (207 очок);
3 місце – Леськів Маріанна з Золочівського району (197 очок).

Переможці та призери змагань були відзначені грамотами та дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити