Школярі Львова вкотре позмагаються за першість у легкій атлетиці

08 грудня 15:00
Переглядів: 119
легка атлетика

У четвер, 10 грудня, у легкоатлетичному манежі «СКА» (вул. Клепарівська, 39а) відбудеться традиційна Першість міста Львова серед школярів ЗОШ «Шкільна ліга з легкої атлетики». Основна мета – це популяризація легкої атлетики серед школярів нашого міста та відбір талановитих учнів у секції ДЮСШ. Організатори заходу – СК «Легіон» і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Приємно, що цього року відбувається велика кількість шкільних ліг і щоразу значна кількість дітей бере у них участь. Я бачу позитивну динаміку розвитку спорту серед школярів, бачу роботу тренерів та організаторів щодо реалізації таких заходів і обіцяю, що ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб охопити якомога більшу кількість нових видів спорту і організовувати шкільні ліги на постійній основі. - Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР

У змаганнях братимуть участь діти 2001-2005 рокународження та молодші у бігових категоріях: 60 м, 150 м, 200 м, 600 м, стрибкових в довжину та висоту видах легкої атлетики та естафетному бігу 4×100 м.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: