Школярі села Бедриківці Тернопільскої області тепер мають новий спортзал

29 жовтня 11:30
Переглядів: 132
Спортзал

У Бедриківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Заліщицького району відкрили спортивний зал. церемонії відкриття взяли участь голова облдержадміністрації Степан Барна, Народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Борис Шипітка, голова районної ради Іван Дрозд, завідувач відділу з питань освіти Надія Підгреб’я, керівник спортивного агентства «Мир» Іван Марущак, сільський голова Іван Костинюк, педагогічний колектив навчального закладу, учні і батьки школярів.

Закінчення добудови спортзалу, классу-майстерні та бібліотеки у школі відбулось завдяки виділенню коштів із Фонду регіонального розвитку. Вітаючи усіх присутніх на такій знаменній події у школі голова ОДА Степан Барна у своєму виступі зазначив: «Одне з основних завдань влади - робити все для того, щоб наші діти жили та навчались у комфортних та належних умовах. Надіюсь, що завдяки новозбудованому спортивному залу значно поліпшиться не тільки спортивна успішність наших учнів, а й буде міцнішим здоров’я та активнішою життєва позиція».

За проведення та активне сприяння у проведенні будівельних робіт Степан Барна нагородив грамотами облдержадміністрації Степана Коробія – директора ТОВ «Борщівагробудсервіс» – головного підрядника виконання будівельних робіт, Івана Костинюка – Бедриківського сільського голову та Марію Шкрабик – директора школи села Бедриківці.

Також з привітанням до шкільної родини звернулись Народний депутат України Олег Барна та голова райдержадміністрації Борис Шипітка, наголосивши, що влада і надалі робитиме все можливе для підтримки та розвитку освіти району.

На завершення заходу священики місцевої церкви освятили спортивну залу та побажали учням міцного здоров’я і допомоги Божої на шляху досягнення успіхів у навчанні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: