Школярі Тернопільщини готуються до обласних змагань з шахів "Біла тура"

25 лютого 18:42
Переглядів: 249
шахи

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за сприяння управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з шахово-шашковим клубом "Авангард" проводять обласні змагання серед школярів з шахів "Біла тура".

Турнір відбудеться з 22 до 23 березня в приміщенні шахового клубу "Гамбіт" (м. Тернопіль, вул. Подільська, 37-А). Початок — 22 березня об 11 годині. Реєстрація учасників закінчується о 10.45.

Змагання з шахів "Біла тура" — командні. До ігор допускаються команди-переможці районних змагань та три команди з Тернополя у складі: 3 юнаки, 1 дівчина 2000 року народження і молодші. При проходженні мандатної комісії на кожного учасника необхідно представити свідоцтво про народження і учнівський квиток та підсумкову таблицю районних змагань.

Учасники повинні вміти записувати шахові партії. Система проведення буде визначена регламентом турніру.

Підтвердження про участь у змаганнях та необхідність у проживанні необхідно надати у телефонному режимі до 20 березня 2014 року за телефоном 52-03-53. Офіційні заявки, завірені лікарем та представником команди, подаються за одну годину до початку змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: