Шостого жовтня у Львові відбудеться зустріч з паралімпійцями

05 жовтня 10:00
Переглядів: 109
Паралімпійці

6 жовтня о 15:00 год. у ресторані «Львівська копальня кави» (площа Ринок, 10) відбудеться зустріч з українськими паралімпійцями – учасниками Паралімпійських ігор 2016 у Ріо. Захід організований ГО Доступно.UA та львівським регіональним центром "Інваспорт" за підтримки мережі концептуальних ресторанів Локаль та посольства Великобританії. 

На зустрічі буде можливість поспілкуватися з українськими фехтувальниками-паралімпійцями: золотими призерами Ріо Антоном Дацком та Андрієм Демчуком, Наталею Морквич, лучницею Роксоланою Дзьоба-Балян та багатьма іншими.

«У неформальному спілкуванні за кавою ви зможете поставити нашим чемпіонам будь-які питання про їхні враження від Паралімпіади, дізнатися про їхні рецепти успіху, плани на майбутнє та просто про щоденне життя і доступність міст, де вони проживають та якими подорожують», - зазначають організатори.

До зустрічі також запрошені діти з інвалідністю, воїни АТО, студенти-реабілітологи, засоби масової інформації та усі, кому цікаві теми параспорту, доступності публічного простору.

Вхід безкоштовний.

З усіма питаннями звертайтеся до координатора Доступно.UA по Львову Юлії Карбунарової за тел. 097-30-999-61 або 063-23-24-072.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: