Шпажист Анатолій Герей – бронзовий призер турніру "Білий Ведмідь-2016" у Берліні

12 січня 16:00
Переглядів: 121
Анатолій Герей

Вихованець закарпатської школи фехтування Анатолій Герей завоював бронзову медаль на традиційному LVI турнірі «Білий Ведмідь-2016», який відбувся у Берліні.

До 2012 року ці змагання не входили в офіційний календар ні Міжнародної федерації фехтування, ні Європейської конфедерації фехтування, проте незмінно збирали більше двох сотень учасників.

Чотири роки тому «Білий ведмідь» був вперше проведений у статусі етапу Кубку Європи для спортсменів віком до 23 років і молодше, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

Цікавою особливістю такого роду турнірів є те, що вікові обмеження для учасників відсутні, проте для всіх спортсменів не старше 23 років результати турніру йдуть у залік рейтингу, згідно з яким буде проходити жеребкування чемпіонату Європи для спортсменів у віковій категорії «23 роки та молодше».

Для Анатолія Герея ця нагорода вже не перша, завойована на турнірі «Білий ведмідь». Медаль аналогічної проби він уже вигравав у 2013 році.

Тоді у півфіналі він поступився господареві турніру німцеві Йоргу Фідлеру, а цього разу шлях у фінал Анатолію перегородив чех Річард Покорни (13:15).

Довідка

Фехтування. Шпага. Чоловіки

LVI міжнародний турнір «Білий Ведмідь-2016»

Берлін (Німеччина)

1. Ніклас Мюльтерер (Німеччина)

2. Річард Покорни (Чехія)

3. Федерік вон дер Остен (Данія)

3. Анатолій Герей (Україна)

…55. Данило Кайбулаєв (Україна)

…121. Богдан Березюк (Україна)

…129. Владислав Бойков (Україна)

…141. Тарас Бабка (Україна)

…146. Олександр Степанов (Україна)

…185. Сергій Руденко (Україна)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: