Шуга і Годвін готуватимуть юних футболістів на Миколаївщині

17 жовтня 15:15
Переглядів: 246
Годвін

ФК «Миколаїв» підписав партнерську угоду про співпрацю із львівським футбольним клубом «Карпати». Мета угоди – залучити професійних тренерів-викладачів до підготовки молодого покоління, вдосконалення їхніх навиків та набуття майстерності, щоби у майбутньому миколаївський футбол мав гідну свою зміну нинішнім дорослим командам і вийшов на вищий рівень. 

«Перед нами також стоїть завдання, - каже президент ФК «Миколаїв» Микола Оприск, - заохотити дітей до занять спортом, забрати їх з вулиці, щоби не байдикували, не курили та не вживали алкоголю або, ще гірше, наркотиків. Не менш загрозливими для здоров’я дітей зараз є, як я називаю, планшето- і комп’ютероманія, які негативно впливають і на фізичний розвиток, і на психічний стан. Залучивши професійних наставників до тренувального процесу, керівництво клубу також сподівається на більше розуміння батьків наших вихованців. Адже нерідко так буває, що здібний і талановитий хлопчина не приходить на тренування через те, що, наприклад, отримав у школі погану оцінку. Спорт – запорука здоров’я, тому покарання у вигляді заборон на заняття, переконаний, користі не дадуть». 

У рамках підписання партнерської угоди у Миколаївській ДЮСШ була проведена певна ротація серед тренерів-викладачів. Від початку жовтня у складі наставницького колективу дитячо-юнацької школи працює граючий тренер ФК «Миколаїв» та одночасно дитячий тренер львівських «Карпат» Іван Шуга. Допомагати йому на громадських засадах буде відомий гравець і багаторічний капітан «Карпат» Самсон Годвін. Заняття проводитимуться у спортзалі Миколаївської ДЮСШ на спорткомплексі «Ювілейний», а в недалекому майбутньому на новозбудованому майданчику із синтетичним покриттям, який зараз споруджується на міському стадіоні. Діти для тренувань будуть забезпечені потрібним інвентарем, про який дбатиме президент ФК «Миколаїв» Микола Оприск і правління клубу. Межі вікових груп, з якими займатимуться професійні тренери, від 2001 до 2009 років народження. 

Крім цього, керівництво миколаївського футбольного клубу готове сприяти, аби юні футболісти командами виїжджали на різні турніри, зокрема і за кордон. Має у цьому напрямку і підтримку влади, спортивної школи. Тому діти зможуть себе проявити. До речі, вже цього року заплановано виїзд учасників дитячих колективів на престижний турнір в Ужгороді. Відновлено також виступи ФК «Миколаїв» у дитячо-юнацькій футбольній лізі, сезон якої стартував наприкінці вересня – на початку жовтня. У цих змаганнях беруть участь 4 команди хлопців 2002, 2004, 2005 та 2006 років народження. Миколаївський футбольний клуб запрошує до співпраці поціновувачів та любителів «гри мільйонів» не тільки з Миколаєва, а й усього району. Тобто, діти із сіл мають можливість навчатися у професійних тренерів і переймати їхній досвід. Детальніша інформація – у президента ФК «Миколаїв» Миколи Оприска (за тел. № 0673142693) і тренера Романа Ченя (за тел. № 0968399242)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: