Сільський спорт формує характер бійця

24 вересня 13:13
Переглядів: 238
бокс

У СПЦ «Каменяр» села Нижнева Тлумацького району проведено показові боксерські і кікбоксерські бої на імпровізованому рингу біля приміщення спортивно-просвітницького центру. Учасники змагань — діти 1998 і 2004 років народження, а також дорослі. Всі вони є вихованцями спортивної школи Віталія Мерінова (деякі — з  Нижнева). Захід присвячено підтримці Збройних сил України, спортивно-патріотичному вихованню молодого покоління в сільській глибинці, куди, на жаль, не завжди доходять помисли державних мужів.

...Лунали повстанські пісні, патріотичні марші. Всім учасникам змагань було вручено грамоти обласного управління молоді та спорту, боксерські бинти, книжку останнього командира УПА Василя Кука про Степана Бандеру. Проведення боксерських боїв стало можливим завдяки сприянню народних депутатів від партії «Батьківщина» Дмитра Шлемка та Володимира Шкварилюка, а також тлумацького начальника міліції Василя Маківничука. Кошти, зібрані на цьому заході, пішли на поповнення рахунків учасникам АТО. 

Спілкуючись з молодими і старшими людьми, спостерігаючи реакцію сільських дітей, доходиш до однозначного висновку: є велика потреба в таких заходах, люди прагнуть здорового дозвілля, діти — займатися спортом, єдиноборствами, які формують чоловічий характер захисника, воїна. Але цього не усвідомлюють особи, рід діяльності і службові обов’язки яких зобов’язують підставляти плече таким місцевим громадським ініціативам, а не залишатись глухонімими до відповідних звернень. Раніше виправданням своєї бездіяльності вони називали економічну кризу, тепер — війну в Україні. Однак потрібно розуміти, що свідома, сильна і здорова молодь — основа міцної держави, а байдужість у таких питаннях свідчить про недалекоглядність та «совковість» мислення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: