Сім потенційних зірок збірної України з футзалу

09 серпня 07:16
Переглядів: 263
Петро Шотурма

Далеко не всі добре у нас в футзалі зараз, як і в усьому спорті, але це ще не означає, що все дуже погано.

Є поки у нас гравці, здатні виступати на високому рівні. Ми зробили рейтинг з тих, хто ще не є основним гравцем національної збірної, але має реальний шанс туди потрапити найближчим часом. Ці футзалісти при належному рівні роботи і невеликій кількості удачі цілком можуть стати гравцями серйозного світового рівня. Тут немає ні найменшої іронії, все в руках хлопців, як показують всякі чуйци і маринович.
 
7. Максим Бессалов

Відмінний гравець оборонного плану, який може підтримати атаку з глибини і володіє хорошим ударом. В ЛТК Максим явно пересидів і будь в Україні трохи більше можливостей для маневру, то давно пішов би добре вгору по кар'єрних сходах, а так довелося поваритися у власному соку. Це практично готовий гравець дуже серйозного рівня і якщо перехід в Локо дасть необхідний імпульс, то в збірній буде вибір з трьох висококласних обранців. Не менш важливі якості розігруючого з сильним ударом, адже однією з головних проблем нашої збірної є невміння розкривати чужу оборону, коли це дійсно потрібно. Ми просто не б'ємо, граємо дідівськими методами, намагаючись кожен закотити м'яч ворота з метра. Це вищий клас, але проходить надзвичайно рідко, адже болванчиків в суперниках все менше.
 
6. Богдан Свірідов

Свірідов вже за віком міг бути досвідченим збірником, але обставини ніяк не дають йому заграти за національну команду, де давно бракує забивали. Два останні сезони показали, що Богдан - гравець, який конче необхідний головному тренеру, він може як знайти гольовий момент, так і створити його сам, а якщо потрібно без жадібності зіграє на партнера. Універсальний забивний солдат. Оданк не все гладко, далеко не факт, що Політех буде відпускати свого гравця до збірної, перший неприємний дзвіночок трапився під час студентського чемпіонату світу, звідси і досить низьке місце Свірідова разом з відсутністю в списку Романова.
 
5. Микита Шпигарь 

Як же додав Шпигарь в Локомотиві, але все ще здається, що може грати на куди більш високому рівні. Швидкий і рухливий вінгер, що вміє зіграти нестандартно. Якщо до цього арсеналу Микита додасть ще й потужний удар і буде менше ламатися, то ризикує стати дуже небезпечною людиною для суперників нашої збірної. Сама його головна якість полягає в тому, що він відчув, що таке грати проти сильних європейських команд, а найголовніше, як їх перемагати.
 
4. Артем Рось

Людина зі складним характером і великим талантом, який може дуже багато користі принести нашій збірній. Головною не ігровою якістю Артема є те, що йому абсолютно наплювати, хто в суперниках, він буде гнути свою лінію, а цього часто не вистачає багатьом нашим. Відмінний вінгер з гарматним ударом буде великою небезпекою для суперників нашої збірної, тільки б знайти правильний підхід, що покладається на Олександра Косенка.
 
3. Володимир Разуванов

Уже втомився рахувати, скільки разів Разуванова визнавали кращим молодим гравцем Екстра-ліги таке відчуття, що більше і молодих не було. Як і Бессалов Разуванов давно дозрів для чогось більш, ніж ЛТК. Сильний і потужний атакуючий гравець, що вміє відмінно діяти з флангу взимку перейшов в Єнакієвець, де миттєво вписався до складу команди Олега Солодовника. Зараз Разуванов гратиме в Суперлізі, дізнається багато нового і цікавого, що безсумнівно збільшить його тактичний арсенал. Складно уявити Володю на місці одноосібного півота, зате абсолютним універсалом дуже навіть. Разуванов може закрити будь-яку позицію майже без втрати якості, що тільки на руку тренерському штабу.
 
2. Євген Клочко

Клочко-молодший давно подає великі надії, але ніяк не може реалізувати свій серйозний потенціал у щось серйозне в основному через травми. Ще рік тому здавалося, що настав зоряний час. Шикарну гру попереду він показував на Dina Open Cup, де відразу прикував до себе увагу російських клубів, а потім надовго вилетів спочатку сезону, почавши набирати форму під його кінець, а у фінальній серії вже показав все, на що здатний, як і на студентському чемпіонаті світу. Трохи більше фарту, менше травм, трохи більше навіть не впевненості, а відмороженості і у Локомотива разом зі збірною може з'явитися дуже сильний нападник, найбільш сильний з усіх існуючих нині, гравець одного-двох дотиків, що карає суперників за найменшу помилку.
 
1. Петро Шотурма

Спритний вінгер давно показав, що може бути справжньою бідою для ворожої оборони, а відсутність страху перед суперником тільки додає йому ваги. По-хорошому, Шотурма давно міг би стати основою збірної, якби виконував дві важливі умови: краще реалізовував моменти, ретельніше відпрацьовував в обороні. Як тільки ці дві якості з'являться у Петра, так він одразу стане одним з кращих гравців континенту, після сольних проходів потрібно забивати, а після втрат нестися в оборону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: