СК "Городенка" - ДПС - 4:1. Показали характер

01 грудня 21:30
Переглядів: 100
футзал

Відбувся третій тур Вищої ліги області з футзалу.  Городенківська команда в себе дома приймала Івано-Франківську команду "ДПС". Серйозних проблем суперник МФК"Городенці" не зумів створити. В підсумку і результат - 4:1 на користь господарів майданчика.

Голи: Назарій Король – 4хв., Сергій Сирітченко – 5хв., Михайло Прокіпчук – 10хв., Володимир Гультай – 21хв., Юрій Гавриш – 31хв.

...Відверто скажемо, що місцеві футзалісти побоювалися податківців, які за останні роки показали себе на обласній арені командою з великої літери. Та й у складі гостей чимало гравців-вихідців з наших стін, які ще недавно радували нашого вболівальника виступаючи за наш клуб. А ще й яким тягарем на плечах наших була недавня поразка з рахунком 8 : 1 від команди Епіцентр К.

Але побачивши в переповненій залі очі своїх палких уболівальників та фанів, команда освідомила – що сьогодні, тільки перемога має зробити свято в Городенці. Надзвичайно важкими видалися для обох команд перші хвилини зустрічі. Швидше з хвилюванням справилися гості. Нестримний Н.Король, вихованнець місцевого футболу, на 4-тій хвилині зумів обіграти І.Білика та з гострого кута своєю лівою повз О.Орищука послав шкіряного в нижній кут воріт господарів. Завдання стає важчим. Але надалі наш воротар чимало отримував оплесків за бездоганну гру, та й на щастя швидкий гол у відповідь проводить С.Сирітченко. Друга половина першого тайму запам*яталася тим, що проявили себе молоді таланти краю. М.Прокіпчук робить рахунок 2 : 1, а м*ч пробитий В.Тисом захисники гостей зуміли вибити з лінії воріт. Саме на початку другої половини зустрічі В.Гультай збільшує рахунок. Та інтрига зустрічі стояла до самого кінця цього видовищного матчу. В середині тайму перед собою побачив жовту картку І.Білик, який аж після цього інциденту почав по серйозному обстрілювати ворота податківців. Підтвердив свої бомбардирські якості і невтомний Юрій Гавриш. Втратив нагоду збільшити рахунок В.Гультай, а під завісу матчу О.Орищук зумів відбити сильно пробитий м*яч від Михайла Калитки.

Заслужена перемога… Новостворена молода команда, в складі якої вихідці з багатьох сіл краю, приносить, надіємося не останню перемогу для нашого футболу, для нашого вболівальника та для самих себе!