СК "Городенка" - "Віза Вторма" - 2:4. Новорічна осічка

Футзал мяч

Переповнений глядачами зал Городенківської ДЮСШ учора побачив футзал великого ґатунку. Це свято  уболівальникам подарували гравці обох команд-суперниць.

СК «Городенка» – «Віза Вторма» – 2:4 (2:2)
Чемпіонат області. Вища ліга. 9 тур. 4 січня. Спортзал ДЮСШ м. Городенки.

Зустріч розпочалася без розвідки, адже гравці за час виступів у чемпіонаті вже встигли добре вивчити один одного. Вже на першій хвилині голкіпер Олег Орищукрятує господарів від доволі пристойного пострілу Олега Перепічки. А на п’ятій хвилині вже городенківець Ігор Білик підтверджує свій авторитет зрілого гравця і робить рахунок 1:0. Відтак до 9-ї хвилини на майданчику, особливо в середній частині, точилася рівна боротьба. А ось уже на 10-й хвилині гості тричі мали шанс зрівняти рахунок, але голкіпер господарів правильно обирав позицію і локалізував небезпеку.

На 14-й хвилині Володимир Гультай забиває другий м’яч у ворота гостей, тож, мабуть, городенківські гравці подумки з перевагою у два м’ячі вже були в роздягальні. Але хлопці з обласного центру були іншої думки, тож буквально протягом останньої хвилини першої половини успішно ліквідували дефіцит. Спершу Віктор Данищук, а на останніх секундах Орест Януш встановлюють рівновагу.

Прискіпливішим оком було зрозуміло, що «Віза Вторма» своїх обертів не скине. Велика лавка рівноцінних запасних, заміна частіше всього проводилася четвірками, та й бажання перемогти команду, що в турнірній таблиці двома щаблями вище, — все це в кінцевому результаті принесло свої плоди. На 8-й хвилині другої половини зустрічі Олег Веприк робить рахунок 2:3. Хоч як не старалися городенківці бодай зрівняти рахунок, та сил їм не вистачало через зовсім коротку лавку запасних.

Як завжди, місцеві фанати своїми закликами просто змушували наших боротися за результат. Господарі міняють воротаря на п’ятого польового гравця, але прикрою помилкою скористався досвідчений Олег Перепічка – саме він забив у порожні ворота четвертий м’яч.

Після фінального свистка розчаровані футзалісти «Городенки» покидали майданчик з низько опущеними головами. Це – перша домашня поразка в обласному чемпіонаті. Наша «напівстворена» команда любителями футболу вчора, навіть незважаючи на поразку, заслужила доброї оцінки – і в плані віддачі, і в плані бажання виграти, та й у змісті гри. Звісно, що невтомний Ігор Білик та його партнери просто не в змозі відіграти без відпочинку весь матч саме в цьому виді спорту, та ще й із таким гідним суперником.

Чомусь у нас в спорті, особливо у футболі, не як у людей. Створення команди СК «Городенка» — це виключно ініціатива та робота Віталія Шеваги та Романа Михайлюка. Справи нібито розпочалися добре, і організатори чемпіонату надали право проводити домашні ігри в рідному залі, і пішли перші перемоги, і пішов глядач. Здавалося, й підкладуть своє плече наші відповідальні особи — якщо не копійчиною, то хоча б добрим словом. Та їх і не чутно, та й у залі не видно… Мабуть, і тому так важко доукомплектувати команду нашими талантами, які надали перевагу командам чужих міст області.

Твердять, що в Городенці так годують порожніми балачками, як ніхто інший. Сьогодні дивує й бездіяльність районної федерації футболу, яка повинна й сама сіяти й пожинати, та й наших керманичів будити. Наше футбольне «господарство» пливе за течією десь далеко не в те русло, що потрібно. Зрештою, в цю хвилину ми не маємо навіть керманича, як і членів цього корабля, котрого потрібно повернути до наших краян та й узяти все футбольне господарство краю до себе на палубу і по-новому розпочати господарювати, щоб рясно зародила в скорому майбутньому наша футбольна нива.

Невже нікого не болить голова за «Пробій», за міський стадіон «Колос», за проведення влітку баталій серед вуличних команд на приз клубу «Шкіряний м’яч», за проведення зимового чемпіонату чи кубка району? А хтось за цю ділянку відповідає, та й грошенята отримує… А в нас ще часто співають: «Пробій» грає, то траву на «Колосі» не сіємо, або з тієї самої опери – траву цього року не сіємо, бо «Пробій» не грає! Одним словом, їмо яблуко з яблуком…