СК "Сокіл" штучно довели до руйнації. Його треба повернути у власність міста, – депутат ЛМР

31 липня 15:13
Переглядів: 334
гол

Втрата спортивного комплексу «Сокіл» – це втрата останнього шансу розвитку спорту у Львові.

Про це йдеться у запиті депутата ЛМР Остапа Іваськевича до мера Львова, голови Львівського апеляційного господарського суду, депутатів ЛМР та спортивного середовища міста, який він озвучив на сесії міськради 31 липня.

Іваськевич нагадав, що вже півтора року триває судова тяганина щодо розірвання договору оренди на СК «Сокіл» та повернення його у комунальну власність.

«Сьогодні цей спортивний комплекс перебуває в оренді ТзОВ «ФК «Львів», а, як ми всі знаємо, такого футбольного клубу взагалі по факту не існує вже кілька років. Свого часу це ТзОВ обіцяло реконструювати «Сокіл» і перетворити його на сучасну тренувальну спортивну базу до Євро-2012. Але воно не лише не вклало жодної копійки у ремонт чи реконструкцію, а демонтувало капітальні споруди на території комплексу, розібрало та продало на металобрухт систему опалення, дренажну систему футбольного поля. У приміщенні – сирість та грибок, спорткомплекс штучно доведений до руйнації», – наголосив депутат.

З його слів, у 2013 році орендар навіть «почав завозити на територію «Сокола» будматеріали для початку спорудження об’єктів, які не передбачені договором оренди.

«Сьогодні у Львові немає жодного комунального спорткомплексу, де можуть займатися наші діти і міські ДЮСШ. Втрата СК «Сокіл» – це втрата останнього шансу розвитку спорту у Львові», – підсумував Остап Іваськевич.

Тому він вимагає не допустити розкрадання та відчуження комунального майна громади міста, а також закласти на 2015 рік кошти на капремонт «Сокола».

Нагадаємо, 29 липня у Львівському апеляційному господарському суді, що на вул. Личаківській, 81, мала розглядатись справа про розірвання договору оренди між ТзОВ «ФК Львів» та управлінням комунальної власності ЛМР на нерухомі будівлі стадіону. Розгляд перенесено на вівторок, 5 серпня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: