"Скала-2": коли є і гра, і результат...

15 червня 11:12
Переглядів: 233
Скала

14 червня, у суботу, юнацький склад «Скала-2» в рамках дев`ятого туру чемпіонату Львівської області серед клубів прем’єр-ліги провів домашній поєдинок проти минулорічного чемпіона юнацької першості області - ФК «Гірник» (Соснівка). Матч дорослих складів цих команд перенесено і дата проведення цього поєдинку наразі невідома.

«Скала-2» Моршин (юнаки) – ФК «Гірник» Соснівка (юнаки) – 4:0 (1:0)

14.06.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 16 год. Сонячно. +22 градуси. Арбітр: Степан Лужецький.

Асистенти арбітра: Орест Дуцяк та Олег Дуцяк (усі - Дрогобич). Суддівський спостерігач: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала-2»: 98. Юрій Черевко (77. Сергій Паур, 41), 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 55), 3. Арсен Прокопович, 23. Віталій Андрущишин, 18. Максим Яценко (16. Роман Кузів, 41), 4. Святослав Мельник (11. Владислав Неберикут, 41), 9. Валерій Сад, 19. Ігор Гатала (7. Віталій Кузів, 55), 10. Максим Білас, 15. Тарас Мар`яш (14. Юрій Головатюк, 55), 8. Сергій Мельник. Тренер – Віталій Авінов.

Голи: Тарас Мар`яш (27), Сергій Мельник (49, 51), Юрій Головатюк (64).

Вилучення: Сергій Мельник (69).

До матчу обидва суперники підійшли з різним настроєм, адже свої поєдинки попереднього восьмого туру, які відбувалися 8 червня, закінчили по різному. Так, «Скала» за рівної гри поступилася у Винниках «Руху» - 2:1, а команда із Соснівки з таким самим рахунком вдома здобула п`яту перемогу в семи проведених матчах, перегравши жидачівський «Авангард», що дозволило «Гірнику» за втраченими очками впритул наблизитися до лідера турнірних перегонів – іншого «Гірника» із Новояворівська, адже соснівчани провели на матч менше.

Отже, перед звітним матчем команда із Соснівки випереджала «Скалу-2», яка також наразі провела 7 турів, аж на 8 очок. Після прикрої виїзної поразки у попередньому матчі від ФК «Рух», юнаки «Скали-2» були налаштовані рішуче, адже це був їхній останній поєдинок в рамках обласної першості перед невеличкою перервою. І провели вони цей матч просто блискуче. У порівнянні з попередньої грою у Винниках, Віталій Авінов дещо змінив як склад, так і тактичне розташування гравців.

Вперше в матчах обласного чемпіонату роль центрального захисника виконував Віталій Андрущишин, який зайняв позицію Вадима Альохіна. А Сергій Мельник всю гру (точніше до свого вилучення на 69-й хвилині) провів на позиції наконечника атак. Повернувся до стартового складу й капітан «Скали» Святослав Мельник, який не грав у Винниках. Проте не було навіть у запасі Віктора Штеньовича…

До середини першого тайму гра була рівною, хоча юні моршинці виглядали дещо краще. Перший небезпечний момент господарі поля створили на 15-й хвилині, коли пройшла діагональна передача направо на Тараса Мар`яша, який у притаманній йому манері на високій швидкості, відірвавшись від переслідувача, увійшов у штрафний майданчик, проте його простріл інший захисник перервав на кутовий. Після подачі з кута поля мав забивати Сергій Мельник, якого забули на куті воротарського майданчика, проте нападник «Скали» не влучив по м`ячу. А відкрили рахунок юні моршинці на 27-й хвилині. Масовану атаку лівим флангом і простріл Максима Біласа завершив Тарас Мар`яш. З таким рахунком команди й пішли на перерву.

Друга половина зустрічі пройшла за цілковитої переваги команди Віталія Авінова. Вже в дебюті другого тайму дубль на свій рахунок записав Сергій Мельник. Схоже, що позиція центрфорварда найбільше підходить для цього талановитого гравця. Творцем другого голу разом з «вісімкою» «Скали» став Владислав Неберикут, який на 49-й хвилині здійснив рейд на своєму правому фланзі і виклав смугастого наче на тарілочці Сергію Мельнику, якому залишалося лише підставити ногу. Не встигли гості оговтатися, як рахунок став розгромним. Третій гол був дуже схожим на два перші. Знову прохід по флангу, простріл – і гравець без опіки завершує зусилля своїх партнерів у забитий м`яч. Після цього гра втратила будь-який інтерес. На полі була лише одна команда.

«Скала» грала у своє задоволення. І на 64-й хвилині провела четвертий гол. Відзначився Юрій Головатюк, який був першим на добиванні після подачі з лівого флангу і переведення м`яча кулаком у виконанні воротаря «Гірника». Деяке пожвавлення викликало вилучення на 69-й хвилині Сергія Мельника, який на лівому фланзі ззаду грубо атакував «четвірку» соснівчан Василя Сала. Арбітр у цьому епізоді був надто суворим, одразу показавши нападнику «Скали» червону картку, хоча більш логічним покаранням було б попередження, адже Сергій Мельник досі грав дисципліновано.

В останні десять хвилин (юнаки проводять два тайми по 40 хвилин кожен) гості спробували забити бодай гол престижу, однак надійна гра зихисників та воротаря «Скали» звели нанівець усі спроби гостей змінити рахунок.