"Скала-2": перемога була так близько

17 квітня 18:55
Переглядів: 84
Скала

У середу, 16 квітня, «Скала-2» в рамках другого туру чемпіонату Львівської області серед клубів прем’єр-ліги вдома провела двома складами поєдинки з ФК «Самбір». Для юнаків свисток арбітра про початок зустрічі на полі моршинського стадіону «Медик» пролунав о 15 годині, а дорослі склади розпочали двобій о 17:00.

«Скала-2» Моршин (юнаки) – ФК «Самбір» Самбір (юнаки) – 4:2 (2:2)

16.04.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 15 год. Похмуро. +7 градусів. Арбітр: Роман Блавацький (Львів). Асистенти арбітра: Андрій Чулик та Юрій Ковальчук (обидва – Львів). Інспектор матчу: Ярослав Грисьо (Львів).

«Скала-2»: 77. Сергій Паур (98. Юрій Черевко, 41), 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович-к., 12. Павло Шевчик (20. Олег Грицик, 52), 18. Максим Яценко (16. Роман Кузів, 75), 23. Віталій Андрущишин (8. Сергій Мельник, 61), 10. Валерій Сад, 19. Ігор Гатала, 7. Віталій Кузів (15. Тарас Мар`яш, 50), 5. Юрій Головатюк (9. Віктор Штеньович, 58), 11. Вадислав Неберикут (4. Святослав Мельник, 67).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи : Вадислав Неберикут (31), Ігор Гатала (37, 61), Сергій Мельник (80) – Богдан Іванченко (10), Роман Калька (31).

Після прикрої поразки у першому турі від команди з Новояворівська, тренер «Скали» значно змінив стартовий склад команди. З перших хвилин на полі залишилася лише пара цетральних оборонців: Вадим Альохін та Арсен Прокопович.

Матч проти гостей із Самбора вихованці Академії футболу «Скала» розпочали жваво і вже на 5-й хвилині могли відкрити рахунок. Нападник «Скали» Ігор Гатала, як з`ясувалося, лише пристрілювався до воріт самбірчан. Його перший постріл метрів з 12-ти був лише трохи неточним.

А через кілька хвилин воротар команди-господаря Сергій Паур двічі поспіль грубо помилився. Але якщо першого разу на 9-й хвилині нападник самбірчан не зміг вразити ворота «Скали» після невдалого введення шкіряного з лінії воріт голкіпером, то буквально в наступній атаці Роману Іванченку залишалося не схибити метрів з 5-6-ти, після того як голкіпер моршинської команди в простій ситуації не влучив по м`ячу.

Цей курйознй гол лише розізлив команду Віталія Авінова. «Скала» з ще більшим завзяттям кинулася відігруватися, однак, як це часто буває у футболі, пропустила вдруге. На 30-й хвилині неймовірний удар з правого флангу вдався Роману Кальці. Смугастий за неймовірною траєкторією залетів у дальній верхній кут – 0:2.

Однак раділи гості недовго. Розпочавши з центра поля господарі провели результативну атаку на правому фланзі, яку влучним ударом у правий нижній кут завершив Владислав Неберикут.

Цей гол значно додав наснаги юним моршинцям. І не випадково, ще до перерви вони вирівняли становище. Активний Ігор Гатала на лівому фланзі сам заробив штрафний і сам його реалізував, влучно пробивши у лівий верхній кут. Гол-красень!

Після перерви гра проходила практично на половині поля гостей. «Скала» повністю домінувала на полі. І не випадково втілила свою велику перевагу у ще два забиті м`ячі. Автором третього забитого голу знову став Ігор Гатала, який провів свою наразі найкращу гру. На 61-й хвилині нападник завдяки індивідуальним діям, змістившись з центру ближче до правого флангу, завдав більярдного удару у правий нижній кут – 3:2.

Після цього моменти виникали раз за разом. Так, «обцілували» стійки Арсен Прокопович та Сергій Мельник. У ще одному випадку смугастий влучив у голову центральному оборонцю Самбора після пострілу з кіькох метрів Тараса Мар`яша.

І все ж господарі забили і четвертий гол. Вже на останніх секундах зустрічі, після навісу з лівого флангу Романа Кузіва, відзначився Сергій Мельник. Красива вольова перемога команди Віталія Авінова.

ГОСТЯМ НІЧИЮ ПОДАРУВАВ ОЛЕГ КВИЧ

«Скала-2» Моршин – ФК «Самбір» Самбір – 0:0 (0:0)

16.04.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 17 год. Похмуро, у другому таймі дощ. +7 градусів. 100 глядачів. Арбітр: Андрій Чулик (Львів). Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук та Роман Блавацький (обидва – Львів). Інспектор матчу: Ярослав Грисьо (Львів).

«Скала-2»: 1. Роман Герич, 27. Василь Берест, 25. Едуард Мись, 7. Олег Домальчук, 17. Ігор Коцюмака (5. Назар Стасишин, 67), 8. Ігор Нистирюк-к. (3. Ігор Кохман, 84), 10. Руслан Гнатів (22. Дмитро Баранов, 63), 29. Максим Гармаш, 88. Семен Бродський (4. Станіслав Михалюк, 81), 77. Андрій Маляренко (9. Олег Квич, 46), 9. Віталій Лазаренко (27. Віталій Заторський, 71).

Тренер – Василь Меллеш.

Незважаючи на «сухий» рахунок, гра вийшла бойовою, місцями насиченою на події, і, безумовно, не могла не сподобатися уболівальникам.

Перший реальний шанс відкрити рахунок господарі створили на 13-й хвилині, коли наконечник атак «Скали» Віталій Лазаренко з цетральної лінії поля відірвався від двох опікунів і м`якою передачею вивів на побачення з воротарем Максима Гармаша. Гостей у цьому епізоді врятував досвідчений Андрій Крашевський, якого без перебільшення можна вважати рятівником Самбора не лише в цьому епізоді, але й загалом у матчі.

На 18-й хвилині на правому фланзі рейд здійснив Андрій Маляренко, однак його навісну передачу на дальню стійку не використав Семен Бродський, пробивши головою метрів з 6-7-ми у руки голкіперу.

У середині першого тайму арбітр матчу Андрій Чулик був зобов`язаний вилучати вихованця СДЮШОР «Карпати» Володимира Підвірного, коли той грубо прямою ногою відмахнувся на Віталієві Лазаренкові.

Другий тайм розпочався під акомпонемент дощу. Однак це не завадило командам й надалі показувати красивий, результативний футбол. Однак до справді небезпечних моментів у другій половині зустрічі справа практично не доходила.

Вирішальною могла стати остання десятихвилинка. Станіслав Михалюк, щойно вийшовши на заміну на 82-й хвилині, отримавши передачу від Олега Квича й штрафному майданчику, переадресував смугастого під удар Ігореві Нистирюку, однак постріл капітана «Скали» із забійної позиції прийшовся у захисника, який сміливо кинувся під цей удар.

А на 86-й хвилині виник просто ідеальний момент для взяття воріт самбірської команди. Моршинці провели стрімку контратаку і двоє гравців «Скали» вийшли на одного голкіпера команди-суперниці. Станіслав Михалюк вивів на завершальний удар Олега Квича, однак той з кількох метрів не зміг пробити Андрія Крашевського. Ситуацію міг виправити Віталій Заторський, який наодинці був першим на добиванні, однак під час добивання несподівано послизнувся на слизькому мокрому від дощу газоні, і пробив неточно.

Потім ще було вилучення Володимира Підвірного за грубий фол на Ігорю Кохману. Але втілити свою перевагу у забитий гол, господарям просто забракло часу.

Тепер про тактичне розташування гравців «Скали-2». Місце у воротах зайняв Роман Герич. Справа у захисті діяв Олег Домальчук, зліва – Ігор Коцюмака, який вперше після хвороби вийшов на поле. Пару центральних оборонців склали Едуард Мись та Василь Берест. На місці опорних півзахисників діяли Ігор Нистирюк та Руслан Гнатів. Над ними розташувався Максим Гармаш. На флангах грали Андрій Маляренко (праворуч) та Семен Бродський (ліворуч). Наконечником атак був Віталій Лазаренко.

Наступний матч вихованці Василя Меллеша проведуть 23 квітня проти львівської «Погоні». Це буде перенесений матч 4-го туру.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 2-ГО ТУРУ:

13 квітня – неділя:

ФК «Острів» (Чорний Острів) – «Гірник» (Новояворівськ) – 1:3 (юнаки), 1:3 (дорослі)
«Авангард» (Жидачів) – СКК «Демня» – 5:4 (юнаки), 0:0 (дорослі)
«Гірник» (Соснівка) – «Погонь» (Львів) – 4:0 (юнаки), 3:1 (дорослі)
ФК «Миколаїв» - «Рух» (Винники) – 1:1 (юнаки), 0:4 (дорослі)