"Скала-2" розгромила ФК "Самбір"

14 серпня 13:19
Переглядів: 206
скала

У середу, 13 серпня, «Скала-2» в рамках тринадцятого туру чемпіонату Львівської області серед клубів прем’єр-ліги в гостях провела двома складами поєдинки з ФК «Самбір».

ФК «Самбір» Самбір (юнаки) – «Скала-2» Моршин (юнаки) – 0:6 (0:4)

Після прикрої нічиєї у попередньому турі від команди з Новояворівська, коли «Гірник» відігрався на 5-тій доданій до основного часу матчу хвилині, вихованці тренера Віталія Авінова сповна відігралися у Самборі, взявши три очки в умовних сусідів за турнірною таблицею, адже перед цим матчем юнаки «Скали», маючи 14 очок були сьомими, а самбірчани з 12-ма пунктами посідали восьме місце одразу за моршинською командою. Однак «Скала» на відміну від «Самбора провела на матч менше.

У порівнянні з попереднім матчем у Новояворівську Віталій Авінов значно змінив стартовий склад і не помилився. Гравці, які вийшли на поле з перших хвилин одразу закрутили таку карусель, що стало зрозумілим, що господарям розгрому не уникнути. Розпочав лік забитим мячам Орест Шуліга, який чудовим дальнім ударом відкрив рахунок. Ще перерви почин продовжили Віталій Кузів та двічі Тарас Мар`яш. А після перерви розгром самбірчан завершили Святослав Мельник та Віктор Штеньович. У підсумку красива і впевнена друга перемога команди Віталія Авінова над ФК «Самбір». Нагадаємо, що у матчі першого кола у Моршині юнаки «Скали» перемогли – 4:2.

Якщо повернутися до складу юнаків «Скали», то не зміг взяти участь у матчі Олег Білик, який на розминці травмував палець. Однак є і приємна новина, після хвороби відновився і в другому таймі вийшов на поле Максим Білас і зіграв дуже вдало. Радує і те, що реалізація моментів була дуже високою. Будемо сподіватися, що переможну ходу юнаки «Скали» продовжать і в ході традиційного турніру «Кубка ФК «Скала»-2014», де вже у найближчу п`ятницю у матчі 1-го ігрового дня вони зійдуться з «Княжою» (Щасливе).

Склад «Скали-2»: Юрій Черевко, Павло Шевчик (Олег Грицик), Арсен Прокопович, Віктор Штеньович, Роман Кузів (Максим Яценко), Орест Шуліга (Вадим Альохін), Віталій Андрущишин, Віталій Кузів (Ігор Гатала), Тарас Мар`яш (Святослав Мельник), Владислав Неберикут (Максим Білас), Юрій Головатюк.

Тренер – Віталій Авінов.

Гол у «Скали-2»: Орест Шуліга, Тарас Мар`яш (2), Віталій Кузів, Святослав Мельник, Віктор Штеньович.

ВАЖЛИВИМ БУВ НЕ РЕЗУЛЬТАТ…

ФК «Самбір» Самбір – «Скала-2» Моршин – 3:0 (1:0)

13.08.2014 р. Самбір. 17 год.

«Скала-2»: Роман Герич, Назар Стасишин, Едуард Мись (Віталій Заторський, 70), Володимир Заїменко, Юрій Процик (Олег Домальчук, 46), Дмитро Баранов, Ігор  Кохман (Юрій Кутний, 46), Андрій Маляренко (Остап Павелко, 60), Євген Заїченко (Станіслав Михалюк, 60), Олег Квич, Микита Корчемкін (Дмитро Товстоп`ят, 46).

Тренер – Василь Меллеш.

Після переможного підсумку у матчі попереднього туру у Новояворівську, коли «Скала-2» перемогла місцевий «Гірник» - 3:2, наставник моршинської команди Василь Меллеш також  значно змінив стартовий склад, поставивши за мету переглянути інших виконавців, у яких було мало ігрової практики. Адже вже за тиждень, 20 серпня, «Скала» дебютуватиме у чемпіонаті України U-19, приймаючи вдома однолітків із луцької «Волині». Тому гра у Самборі розглядалася насамперед не з турнірної точки зору, а як можливість ознайомитися з потенційними можливостями гравців, деякі з них вперше одягнули футболку «Скали». Це стосується, зокрема, центрального оборонця Володимира Заїменка, півзахисника Юрія Кутного та нападника Дмитра Товстоп`ята. Та й вихованець Академії футболу «Скала» Юрій Процик також лічені рази виходив у матчах обласної першості.

ФК «Самбір», який у попередньому турі перемігши вдома жидачівський «Авангард» - 2:0, і надійно закріпився на третій сходинці турнірної таблиці, швидко відкрив рахунок. Йшла лише третя хвилина зустрічі, а рахунок вже було відкрито. Рахунок 1:0 не змінився до перерви. А друга 45-ти хвилинка розпочалася з хорошого моменту у Олега Квича, однак лівий атакувальний півзахисник «Скали» довго готувався завдати вирішального удару і момент було втрачено. Зате не змарнували свої можливості господарі і ще двічі вразили ворота Романа Герича.

Тепер про тактичне розташування гравців «Скали-2». Місце у воротах зайняв Роман Герич. Справа у захисті діяв Назар Стасишин, зліва – Юрій Процик. Пару  центральних оборонців склали Едуард Мись та Володимир Заїменко. На місці опорних півзахисників діяли Дмитро Баранов та Ігор Кохман. Над ними розташувався Євген Заїченко. На флангах грали Андрій Маляренко (праворуч) та Олег Квич (ліворуч). Наконечником атак був Микита Корчемкін.