"Скала-2": втримати перевагу не вдалося

30 квітня 13:24
Переглядів: 65
скала

29 квітня, у вівторок, «Скала-2» в рамках третього туру чемпіонату Львівської області серед клубів прем’єр-ліги провела двома складами поєдинки проти СКК  «Демня».

Для юнаків свисток арбітра про початок зустрічі на полі моршинського стадіону «Медик» пролунав о 15 годині, а дорослі склади розпочали двобій о  17:00. Цими  поєдинками закривалася програма 3-го туру.

«Скала-2» Моршин (юнаки) – СКК «Демня» (юнаки) – 3:0 (1:0)

29.04.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 15 год. Сонячно. +21 градус. Арбітр: Андрій Карімов (Львів). Асистенти арбітра: Василь Верблянський (Новояворівськ) та Андрій Смольський (Новий Яричів). Інспектор матчу: Степан Понайда (Львів).

«Скала-2»: 98. Юрій Черевко (77. Сергій Паур, 41), 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович, 18. Максим Яценко, 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 46), 4. Святослав Мельник-к. (10. Валерій Сад, 41), 17. Орест Шуліга (19. Ігор Гатала, 46), 8. Сергій Мельник (7. Віталій Кузів, 46), 9. Віктор Штеньович (23. Віталій Андрущишин, 41), 11. Владислав Неберикут, 15. Тарас Мар`яш (5. Юрій Головатюк, 66).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи: Віктор Штеньович (34), Тарас Мар`яш (44), Владислав Неберикут (68).

Згідно з календарем матчі цих команд мали проводитися у Демні, однак у керівництва СКК «Демня» нині поле на реконструкції і вони звернулися з проханням провести поєдинки у Моршині.

СКК «Демня» приїхав до Моршина, перебуваючи на дні турнірної таблиці. У перших двох турах команда зазнала двох поразок (4:5 – у Соснівці та 0:2 у Жидачеві).

Справи у юнаків «Скали» значно кращі. Після поразки у першому турі від команди з Новояворівська, юнаки «Скали» у 2-му турі переграли ФК «Самбір». Були моршинці близькими й до того, щоб продовжили свій поступ і в поєдинку з «Погонню». Однак грубі помилки у захисті та фатальна нереалізація створених гольових моментів призвели лише до нічиєї.

Про звітний матч писати і легко і складно. Легко, бо, здавалося, рахунок говорить про розгромну перевагу господарів. А складно, бо такої не реалізації створених гольових моментів, я, принаймні, не пригадую. Поєдинок проти юнаків однозначно мав завершитися з рахунком, мінімум 10:0, а то й більше. Чи не кожна атака команди Віталія Авінова призводила до гольового моменту. Але час йшов, а голів все не було. Лише під завісу першого тайму центральний нападник «Скали» Віктор Штеньович отримавши смугастого на лівому фланзі, змістився у центр і більярдним ударом спрямував шкіряного у лівий нижній кут.

Піля перерви, вже чи не перша атака господарів призвела до другого взяття воріт. Відзначився Тарас Мар`яш. Здавалося, зараз голів посипеться, як з рогу достатку. Однак юні моршинці й надалі марнували стовідсоткові моменти. Судіть самі, м`яч по кілька разів влучав і в поперечину, і в стійку, кілька разів котився по лінії воріть, багато разів «Демню» рятував голкіпер, а найбільш моментів змарнували самі гравці моршинської команди, не влучаючи у порожні ворота з кількох метрів.

І все ж глядачі побачили й третій гол, який, безперечно, став окрасою матчу. Владислав Неберикут на лівому фланзі обікрав захисника, почергово обіграв чи не весь захист, потім – воротаря, і вгатив смугастого у порожні ворота під поперечку. Гол красень!

Дуже хочеться сподіватися, що у наступних матчах команда Віталія Авінова не буде так марнувати створені моменти і порадує нас у майбутніх поєдинках.

А ПЕРЕМОГА БУЛА ТАК БЛИЗЬКО...

«Скала-2» Моршин – СКК «Демня» – 2:2 (1:0)

29.04.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 17 год. Сонячно. +19 градусів. Арбітр: Василь Верблянський (Новояворівськ). Асистенти арбітра: Андрій Карімов (Львів) та Андрій Смольський (Новий Яричів). Інспектор матчу: Степан Понайда (Львів).

«Скала-2»: 92. Роман Данкович-к., 27. Василь Берест, 25. Едуард Мись (27. Віталій Заторський, 46), 5. Назар Стасишин, 8. Ігор Нистирюк (4. Юрій Процик, 90+3), 7. Олег Домальчук, 14. Андрій Ковальчук, 77. Семен Бродський (18. Роман Кінделевич, 90+2), 10. Руслан Гнатів (2. Ігор Кохман, 89), 29. Максим Гармаш (13. Вадим Могилецький, 55), 9. Віталій Лазаренко (19. Роман Павелчак, 73).

Тренер – Василь Меллеш.

Голи: Едуард Мись (17), Руслан Гнатів (62) – Мирослав Гусак (65), Ігор Витак (82-пен.).

Доросла команда СКК «Демня» також приїхала на гру до Моршина перебуваючи у нижній частині турнірної таблиці, здобувши у двох перших турах лише одне очко у Жидачеві, зігравши «суху» нічию. А у 1-му турі «Демня» програла у Соснівці – 0:2. У матчі зі «Скалою» команді Андрія Тлумака та Павла Котовенко вдалося поповнити очковий багаж, а також провести перші голи у цьогорічному чемпіонаті.

Звітний поєдинок закінчився з таким самим рахунком, що й торік – 2:2. І тоді також моршинська команда вела в рахунку 1:0, а потім 2:1, однак втрамати переможний рахунок не зуміла.

Гра була змістовною, бойовою, адже ніхто не хотів поступатися, і не могла не подобатися уболівальникам. Дублери «Скали» відзначилися двічі на 17-й хвилині кожного з таймів. Як і в попередній грі проти «Погоні» знову свій гол після стандарту, який заробив Руслан Гнатів, а виконував Ігор Нистирюк, забив Едуард Мись.

На 22-й хвилині картина ледь не повторилася, лише з тією різницею, що міг відзначитися інший центральний захисник «Скали» Василь Берес, що головою замикав подачу Руслана Гнатіва.

Гості у першій половині також мали один момент для взяття воріт, коли на 23-й хвилині Тарас Демків ледь не влучив у ліву «дев`ятку». Смугастий зачепив хрестовину і вилетів за межі поля.

«Скала-2» подвоїла рахунок на 62-й хвилині. Найактивніший у складі моршинської команди Руслан Гнатів, скористався помилкою «пятірки» «Демні» Валерія Дорошенка без проблем розібрався з воротарем команди-суперника і вкотив смугастого у порожні ворота.

Не минуло й трьох хвилин, як гості один гол відквитали. Після подачі з кутового оборонці «Скали» залишили без нагляду Мирослава Гусака, який пробив Романа Данковича.

Цей гол додав впевненості «Демні», яка всією командою пішла вперед. І як не просив тренер «Скали» Василь Меллеш не притискатися до своїх воріт, достукатися до юнаків «Скали» (адже переважну більшість гравців команди складають 16-ти та 1ё7-річні футболісти) все ж не вдалося. Значно підсилив гру «Демні» й досвідчений Микола Грешта. Саме він на 82-й хвилині тонкою передачею вивів на удар центрального нападника Ігоря Витака, якого не за прапвилами зупинив юний Віталій Заторський. Ось що значить брак ігрового досвіду у дорослому футболі. Футбольний вирок реалізував сам потерпілий, хоча Роман Данкович був дуже близький до того, щоб відбити цей удар.

У підсумку бойова нічия – 2:2.