"Скала" - "Арсенал-Київщина": післямова тренерів

27 жовтня 08:05
Переглядів: 94
скала

Василь Малик, головний тренер «Скали»

Нікого не здивую, якщо скажу, що вдесятьох завжди важче грати, аніж у повних складах. Дуже добре, що сьогодні перемогли. Наша серія невдач затягнулася уже надто довго. Усі раді, що ми її перервали. Хлопці не заслужили на стільки поразок у попередніх матчах, тому десь фортуна повинна була посміхнутися і нам. Вважаю, наші хлопці у цьому матчі проявили характер, самовіддачу, бажання та бійцівські якості. Майже два повних тайми ми грали вдесятьох, тому ця перемога особливо приємна.

Чи згідні з вилученням Кмітя?

Як на мене, фол не був настільки грубим, аби давати гравцю пряму червону картку. Після вилучення ми розуміли, що нам потрібно терпіти. Звісно ж, також розуміли, що і свої моменти в атаці також з’являться. Що цікаво, у нас вдесятьох було більше моментів, аніж у суперника у повному складі. Вважаю, у цій грі ми зіграли організованіше.

Микола Литвин, виконувач обов’язків головного тренера «Арсенала-Київщини»

Незважаючи на погодні умови, обидві команди заслужили на похвальні слова. Усі гравці билися та старалися. По віддачі та бажанню у мене не може бути претензій до своєї команди. Можливо, сьогодні і була нічийна гра, однак ми не забили, а суперник забив. Як то кажуть, щастить сильнішим. Командам з заходу притаманні бійцівські якості. Хлопці зі «Скали» сьогодні їх проявили. За це їм потрібно віддати належне.

Вилучення у складі суперника спростило гру Вашій команді?

Важко сказати. Якщо б виграли, то сказав би, що так. Можливо, навпаки це і розслабило нашу команду. Утім, претензій до гравців по самовіддачі у мене немає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: