"Скала" - "Буковина": Закономірні нулі у шалену спеку

09 серпня 11:47
Переглядів: 338
Скала - Буковина

Зігравши три тури у новому чемпіонаті другої ліги, стрийська «Скала» наразі не змогла здобути жодної перемоги. Команда Василя Малика в одному з центральних матчів третього туру вдома зіграла в «суху» нічию з чернівецькою «Буковиною» - 0:0.

Оновлена «Буковина» новий чемпіонат у другій лізі розпочала краще, аніж «Скала». Втім, хоч і колектив Віктора Мглинця у двох турах набрав більше очок, аніж «Скала», гості аж ніяк не вважалися фаворитом у звітному матчі. Знаючи те, як «малиново-зелені» грають вдома, маленькими фаворитами вважалися саме вони. На матч третього туру господарі вийшли у новій для себе формі – суботнього вечора гравці «Скали» не були «малиново-зеленими», а були «блакитними» як «Манчестер Сіті», «Лаціо» чи збірна Уругваю…

Як виявилося згодом, нова форма для стриян виявилася фартовою лише у тому, що команда Василя Малика не пропустила. А от в атаці у гравців «Скали» знову були проблеми. Господарі, створивши на увесь матч одразу кілька гольових моментів, так і не змогли реалізувати жодного.

Чернівецькій «Буковині» у цьому матчі також потрібно віддати належне. Гості хоч і здебільшого захищалися, проте коли йшли в атаку, то робили це дуже гостро і небезпечно. У першому таймі в одному з епізодів м’яч з лінії воріт виніс Подоляк, а в іншому, коли Олексій Красов вийшов на побачення з Завгороднім, Денис зіграв вище усі лях похвал, відбивши удар суперника.

«Скала» відповіла шикарною комбінацією після того, як застосувала пресинг на чужій частині поля. Ця атака завершилася ударом Кохмана, з яким справився воротар Мельниченко. В інших епізодах воротар «Буковини» також діяв відмінно. Усе що летіло в рамку воріт, Мельниченко або відбивав, або ловив «намертво».

Ще один момент вартий справжньої уваги стався наприкінці першого тайму, коли після подачі з флангу півзахисник «Буковини» з українським паспортом Расель головою пробив у стійку.

Якщо у першому таймі гості переграли господарів за створеннями гольових моментів, то у другому таймі усе відбулося з точністю до навпаки. «Скала» створила на дві гольові можливості більше, аніж суперник, проте жодного разу так і не змогла забити. Удар у стійку Скакуна та постріл в поперечину від Лазаренка зберегли нулі на табло.

До слова, у другому таймі гравці обох команд помітно втомилися. Грати у більш, ніж 30 градусну спеку складно було усім. По ходу матчу арбітр навіть двічі зупиняв поєдинок на водопій. Найцікавіше те, що і Василь Малик, і Віктор Мглинець не могли навіть замінити усіх бажаючих у своїх командах. У таку погоду по три заміни для кожного тренера було явно замало. Особливо це  спостерігалося тоді, коли одні хлопці грали через «не можу», а інші – не бігали, а ходили по полю. І це при тому, що кожен з тренерів у першому таймі зробив по вимушеній заміні.

Так званий розмін ударами у виконанні обох команд наприкінці зустрічі не приніс нікому дивідендів. «Скала» та «Буковина» цього вечора не забивали. І в результаті, мабуть, отримали те, на що і награли – по одному очку.

15 серпня «Скала» в рамках 4 туру другої ліги зіграє проти «Арсенала Київщини» з Білої Церкви.

«Скала» (Стрий) – «Буковина» (Чернівці) – 0:0

8 серпня 2015 р. 17 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 33 градуси. 950 глядачів. Арбітр – Олександр Москаленко (Київ). Асистенти арбітра – Андрій Шевчук (Рівне) та Андрій Ющишин (Тернопіль). 4-й арбітр – Ростислав Пузанський (Львів). Директор матчу  ФФУ: Микола Васюта (Рівне).

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 22. Юрій Антонів-к., 18. Валерій Бондаренко, 3. Роман Подоляк (5. Тарас Максимович, 22), 8. Владислав Клименко, 10. Віталій Рябушко, 7. Дмитро Скакун, 93. Назар Кміть (9. Віталій Лазаренко, 51), 49. Андрій Кохман (25. Богдан Іванченко, 65),  99. Володимир Пришнівський.

Головний тренер – Василь Малик.

«Буковина»: 12. Володимир Мельниченко, 3. Олексій Майданевич, 4. Олег Дм итренко (19. Віктор Ряшко, 85), 5. Дмитро Луцюк (8. Дмитро Осадчий, 26; 13. Руслан Рябий, 70), 6. Роланд Білала, 7. Олександр Темерівський, 10. Степан Маковійчук-к., 11. Олексій Красов, 16. Ярослав Рафальський, 17. Антон Батрак, 25. Тарас Сивка.

Головний тренер – Віктор Мглинець.

Попередження: Владислав Клименко (43), Віталій Лазаренко (78), Богдан Іванченко (84) – Ярослав Рафальський (43), Тарас Сивка (50), Дмитро Осадчий (65).

Богдан Пастернак для «Галичини Спортивної»