"Скала" дебютує у чемпіонаті України U-19

20 серпня 16:30
Переглядів: 216
ФК Скала Стрий

20 серпня стрийська «Скала» U-19 проведе дебютний матч у нових для клубу змаганнях: чемпіонаті України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга. У домашньому матчі суперником «малиново-зелених» буде луцька «Волинь». Ця історична для клубу гра розпочнеться о 17 годині на полі моршинського стадіону «Медик».

Дирекція Прем`єр-Ліги затвердила кількість учасників, календар та формат Чемпіонату U-19.

Кількість учасників – п’ятнадцять. До 14 команд, що представляють клуби елітного ешелону вітчизняного футболу, рішенням Загальних зборів ПЛ додалася власне команда стрийської «Скали».

Формат. Цього року формат та кількість учасників змагань зазнали змін. На першому етапі команди будуть розділені на три групи за територіальним принципом.

Група «А»

«Волинь» Луцьк
«Говерла» Ужгород
«Динамо» Київ
«Карпати» Львів
«Скала» Стрий

Група «Б»
«Ворскла» Полтава
«Дніпро» Дніпропетровськ
«Металіст» Харків
«Металург» Запоріжжя
«Чорноморець» Одеса

Група «В»
«Зоря» Луганськ
«Іллічівець» Маріуполь
«Металург» Донецьк
«Олімпік» Донецьк
«Шахтар» Донецьк

Календар змагань складатиметься із трьох кіл і проводитиметься у два етапи. На другому етапі команди, що посіли у своїх групах перші два місця, а також дві кращі команди, що посіли у своїх групах треті місця, сформують групу «1» з восьми команд, у якій у двоколовому турнірі вестиметься боротьба безпосередньо за нагороди Чемпіонату U-19. Інші шість або сім учасників зіграють втішний двоколовий раунд.

Терміни проведення турніру: 20 серпня – 26 листопада 2014 року (перший етап), 11 березня – 10 червня 2015 року (другий етап).

А 19 серпня у святковий день Преображення Господнього, напередодні дебюту у чемпіонаті України серед команд U-19 за ініціативи президента

ФК «Скала» Миколи Кмітя та директора Академії футболу «Скала» Володимира Ольберта, на моршинському стадіоні «Медик», де команда тренера Павла Кікотя проводитиме домашні поєдинки, відбулася посвята гравців, тренерського складу, керівництва «малиново-зеленої» команди U-19 та окроплення свяченою водою футбольної екіпіровки, а також футбольного поля та роздягалень для успішного виступу у дебютному сезоні 2014/2015 років. Для цієї відповідальної місії керівництво Академії футболу «Скала» спеціально запросило священика церкви Святої Покрови Пречистої Діви Марії отця Ігоря Левицького, який і поблагословив хлопців на нові звершення на футбольному полі у новому сезоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: