"Скала" достроково виходить у плей-оф Меморіалу Ернеста Юста

16 лютого 19:53
Переглядів: 151
карпати скала

На футбольних полях Львівщини продовжується традиційний, вже 16-й за ліком зимовий турнір, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста. Серед 32 команд-учасниць турніру і два представники ФК «Скала» – колектив 19-річних вихованців Академії футболу, який минулої суботи вже забезпечив собі вихід до 1/8 фіналу, та друголіговий колектив, для якого виступ у змаганнях також проходить зі стовідсотковим очковим багажем.

«Скала» (Стрий) – ФК «Стебник» – 5:1 (3:0)

15 лютого 2015 року. 12 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». - 1 градус. Арбітр: Андрій Чулик (Львів). Асистенти арбітра: Роман Брандибура (Новий Розділ) та Юрій Голубець (Городок).

«Скала» (1-й тайм): 89. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 5. Тарас Максимович, 22. Юрій Антонів-к., 88. Роман Ботвинник, 16. Ігор Коцюмака, 8. Владислав Клименко, 35. Назар Кміть, 23. Михайло Березовий, 77. Віталій Рябушко, 9. Віталій Лазаренко.

«Скала» (2-й тайм): 92. Роман Данкович-к., 19. Ігор Синишин, 37. Дмитро Ширай, 17. Василь Берест, 3. Олег Соловйов, 11. Володимир Пришнівський, 23. Михайло Березовий, 7. Дмитро Скакун, 14. Василь Цюцюра, 9. Віталій Лазаренко, 18. Андрій Кохман.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи у «Скали»: Віталій Лазаренко (14-пен.), Ігор Коцюмака (35), Віталій Рябушко (37), Василь Цюцюра (50), Дмитро Скакун (85).

Другий поєдинок в групі «8» Меморіалу Ернеста Юста стрийська «Скала» провела проти віце-чемпіона Дрогобицького району. Цей матч дуже нагадав вчорашню зустріч юніорів «Скали» проти жидачівського «Авангарда», коли на полі була практично лише одна команда. І тоді, і сьогодні гравці «малиново-зелених» провели у підсумку по п`ять голів у ворота суперників, а до перерви встигли відзначилися трьома забитими голами.

Поклав початок розгрому команди зі Стебника Віталій Лазаренко, який бездоганно у стилі Паненки та Мілевського реалізував пенальті. Сталося це на 14-й хвилині. Назар Кміть знайшов у карному майданчику гостей Лазаренка, який вже готувався завдати вирішального удару, однак був повалений на газон воротарем.

Другого взяття воріт довелося чекати аж до 35-тої хвилини. Потенційний новачок «Скали» Віталій Рябушко, який виконував функції правого атакувального півзахисника, після масованої атаки прострілив у центр штрафного майданчика, де першим на м`ячі був Ігор Коцюмака, який без проблем розстріляв ворота суперника з кількох метрів. Зауважимо, що в цей момент грубо помилився центральний захисник «Стебника», який банально не влучив по м`ячу.

Не встигло минути й дві хвилини, як Рябушко зробив рахунок – 3:0. Гол вийшов у стилі Андрія Ярмоленка. Правий вінгер «Скали», отримавши смугастого на своєму фланзі, змістився у центр, і з лівої ноги потужно поцілив у праву «дев`ятку». Гол-красень!

Після перерви на поле у складі «Скали» вийшло одразу дев`ятеро нових виконавців. Залишилися лише Віталій Лазаренко та Михайло Березовий. Та й то обидва провели у другій 45-ти хвилинці, відповідно, по 15 та 20 хвилин, після чого за вказівкою Василя Малика, зійшли з поля, а стрийська команда догравала гру в дев`ятьох. Таким рішення головний тренер хотів дещо урівноважити сили команд, адже гра проходила практично лише на половині поля команди з Дрогобиччини.

Четвертий гол було проведено вже у дебюті другого тайму після триходівки, яку розпочав Андрій Кохман. Володя Пришнівський дотепно пропустив круглого, а Василь Цюцюра, що набігав, потужно вистрелив під поперечку.

Коли «малиново-зелені» вже догравали в дев`ятьох, гості спромоглися провести гол престижу, коли після подачі з лівого флангу гравець «Стебника», якого не встиг накрити 18-річний Олег Соловйов, влучно пробив у правий нижній кут. Як не намагався Роман Данкович у стрибку дотягнутися до шкіряного, однак не зміг завадити.

І все ж останнє слово було за стриянами. Дмитро Скакун вкотре продемонстрував свою портужну зброю у вигляді пробиття зі середньої дистанці. Міг він це зробити й кількома хвилинами перед цим, однак його удар після штрафного прийняла на себе поперечина.

Одразу після матчу Василь Малик вирушив до Києва, де продовжить навчання для отримання тренерського диплому категорії «Б».

Наступний матч у рамках Меморіалу Ернеста Юста «Скала» проведе 22 лютого проти ФК «Кар’єр» Торчиновичі . Початок – о 12 годині. Якщо для стриян з турнірної точки зору цей поєдинок не матиме особливого значення, то для суперника він буде вирішальним, адже у разі поразки і перемоги команди ФК «Старий Кропивник» над «Стебником», вони можуть залишитися за бортом змагань.