"Скала" готова надати "Ниві" стадіон для проведення двох матчів у Стрию

16 вересня 09:27
Переглядів: 176
ФК Скала Стрий

Керівництво стрийської «Скали» готове допомогти сусідам-тернополянам зіграти два домашні матчі чемпіонату країни у першій лізі на полі стрийського стадіону «Сокіл».

Як нам стало відомо, після місцевого «дербі» між ФК «Тернопіль» та «Нивою» на адресу останнього надійшов лист від керівництва тернопільського міського стадіону, де повідомлялося, що «Нива» не зможе провести домашні матчі 9-го і 10-го турів на міському стадіоні у зв'язку з реконструкцією арени. Резервним стадіоном «Ниви» є львівська «Україна». Але після реконструкції туди вже повертаються львівські «Карпати». Як зазначив президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе, їм буде дуже важко узгоджувати з «Карпатами» графіки перенесення матчів.

У зв`язку з цим, розуміючи важливість проблеми, стрийська «Скала» готова підставити плече нашим колегам із ФК «Нива» і пропонує безкоштовно надати свій центральний стадіон «Сокіл» у Стрию для проведення найближчих календарних ігор першості України у першій лізі, - повідомив інформаційному центру клубу президент ФК «Скала» Микола Кміть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: