"Скала" мінімально перемогла "Макіїввугілля"

07 вересня 18:06
Переглядів: 112
скала

6 вересня «Скала» у виїзному матчі сьомого туру зустрічалася із «Макіїввугілля» (Макїівка).

Цей матч відбувався у с. Чкалове що на Дніпропетровщині, саме там нині проводить свої домашні поєдинки команда з Макіївки.

«Макіїввугілля» (Макіївка) – «Скала» (Стрий) – 0:1 (0:0)

6 вересня 2014 р. 16 год. с. Чкалове. Стадіон «Колос». 28 градусів. 75 глядачів. Арбітр – Олександр Дєдов (Сімферополь). Асистенти арбітра Олександр Беркут (Сімферополь) та Станіслав Марулін  (Нова Каховка, Херсонська обл.). Спостерігач арбітражу: Геннадій  Махно (Кіровоград).

«Скала»: 92. Роман Данкович-к., 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович, 6. Роман Ботвинник (2. Юрій Антонів, 90), 10. Владислав Клименко (8. Станіслав Катана, 85), 23. Михайло Березовий, 9. Віталій Лазаренко (49. Андрій Кохман, 90), 7.  Дмитро Скакун, 14. Василь Цюцюра, 99. Володимир Пришнівський (19. Ігор Синишин, 40; 93. Назар Кміть, 88).

Головний тренер – Василь Малик.

Гол: Віталій Лазаренко (53).

Попередження: Вадим Бородавка (45), Роман Ємельянов (56), Олександр Голіков (79), Максим Давідчук (90+2).

Досі суперники провели лише два поєдинки у національній першості України серед команд другої ліги. Перший відбувся 9 жовтня 2013 року у Стрию і завершився  розгромною перемогою «малиново-зелених» – 3:0. А другий відбувався 23 травня 2014 року у Дніпродзержинську Дніпропетровської області, оскільки згідно із рішенням ПФЛ України матчі в Донецькій  області проводити було заборонено. Тоді перемогли номінальні господарі поля – 1:0.

З таким самим рахунком, тільки на користь «Скали», відбулося і нове побачення команд, яке мало місце також на Дніпропетровщині. У зв’язку з бойовими діями на Донбасі, «Макіїввугілля» вимушено базується в Нікополі. Звітний матч відбувся на полі із синтетичним покриттям в селищі Чкалове на спортивній базі нікопольського «Колоса». До Чкалового стрияни приїхали в статусі фаворита, оскільки команда з Макіївки нині є відвертим аутсайдером і була єдиною командою ліги, яка ще у новому сезоні не перемагала.

Головний тренер «Скали», у порівнянні з попереднім незабутнім за своїм драматизмом матчем проти «Кристала», зробив лише дві заміни. Замість Назара Кмітя та Андрія Кохмана, у стартовому складі з перших хвилин з`явилися, відповідно, Володимир Пришнівський та Віталій Лазаренко. Саме останньому й судилося стати героєм зустрічі, принісши своїй команді чергову перемогу.

Загалом гра була рівною. Якщо в першому таймі обидві команди грали у відкритий футбол, то після перерви на подальші події вплинув швидкий гол. У першій 45-ти хвилинці номінальні господарі мали один непоганий момент для того, щоб відкрити рахунок. Однак відмінно зіграв Роман Данкович, парирувавши небезпечний удар. В основному напруга біля воріт «Скали» була після стандартів та після вкидання м`яча з аута на дальню стійку. Однак воротар стриян та центральні захисники Роман Подоляк та Тарас Максимович були готові до таких дій і впевнено ліквідовували загрозу. Натомість, гості могли відкрити рахунок з кутового, однак Роману Подоляку трохи не поталанило. Мав момент наприкінці тайму й Ігор Синишин, однак трохи поспішив із завершальним ударом.

А ледь розпочалася друга половина зустрічі, як «малиново-зелені» створили одразу три поспіль гольові моменти, останній з яких і став результативним. Перші дві нагоди створив дуже активний Василь Цюцюра. Спочатку лівий вінгер «Скали» сам мав можливість відзначитися забитим голом, а потім асистував Віталієві Лазаренку, однак воротар зумів відбити на кутовий. Саме з кутового, який виконував Дмитро Скакун, й відбувся єдиний гол у цій зустрічі. Після навісної подачі вдало на «другому поверсі» зіграв наш центральний нападник і рахунок став – 1:0.

Після пропущеного м`яча господарі пробували відігратися, однак «Скала» зіграла від оборони і не дала супернику жодного шансу. У свою чергу стрийська команда проводила швидкі контрвипади, які раз-у-раз ставили «Макіїввугілля» у скрутне становище. Тому «малиново-зелені» могли швидше забити другий гол, ніж господарі зрівняти рахунок.

І на завершення про склад «малиново-зелених». З перших хвилин місце у воротах зайняв Роман Данкович. Лінія захисту: праворуч – Петро Стасюк, ліворуч – Роман Ботвинник. Пара центральних оборонців – Роман Подоляк та Тарас Максимович. Опорні півзахисники – Михайло Березовий та Владислав Клименко. Трійку атакувальних півзахисників склали: праворуч – Дмитро Скакун, ліворуч – Василь Цюцюра і  місце під нападником посів Володимир Пришнівський. Наконечником атак був Віталій Лазаренко. Відзначимо, що вперше після значної перерви, пов`язаної із травмою, на полі на останні кілька хвилин вийшов Юрій Антонів. З поверненням! Зауважимо також, що гравці «Скали» провели гру дуже дисципліновано, свідченням цьому – жодного попередження.

Наступний поєдинок національної першості стрияни проведуть на власному полі, 13 вересня, проти  іншої команди з буремного Донбасу – «Шахтаря-3» (Донецьк), який у звітному турі відібрав очки у одного з лідерів овідіопольської «Реал Фарми».