"Скала" на виїзді впевнено перемагає "Барсу"

14 вересня 14:39
Переглядів: 215
скала

12 вересня «Скала» у виїзному матчі восьмого туру зустрічалася з новачком другої ліги – Футбольним Центром «Барса» (Суми) і здобула п`яту поспіль перемогу у цьогорічній першості.

«Барса» (Суми) – «Скала» (Стрий) – 1:3 (0:2)

12 вересня 2015 р. 15:00, м. Суми, стадіон ФЦ «Барса». 19 градусів. 500 глядачів. Арбітр матчу: Дмитро Панчишин (Харків). Асистенти арбітра: Євген Яковлєв та Володимир Коротін (обидва – Київ). Четвертий арбітр: Віталій Тасенк (Сумська обл.). Директор матчу ФФУ: Володимир Александренко (Вінниця).

«Барса»: 1. Іван Фельде, 22. Владислав Зрибняк, 2. Віталій Старинський, 4. Ерік Тарасенко, 5. Сергій Жиловець (13. Владислав Жоров, 46), 7. Данило Моісєєв, 8. Ярослав Білодід (33. Вадим Левченко, 66), 11. Сергій Бабинін, 9. Валерій Макаров, 77. Олександр Ярошенко (16. Ярослав Биков, 86), 10. Віктор Коровіков.

В. о. головного тренера – Іван Фельде.

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 22. Юрій Антонів-к., 18. Валерій Бондаренко, 5. Тарас Максимович, 8. Владислав Клименко, 10. Віталій Рябушко (23. Михайло Березовий, 82), 7. Дмитро Скакун, 93. Назар Кміть (19. Олег Квич, 66), 49. Андрій Кохман (11. Андрій Маляренко, 62), 99. Володимир Пришнівський.

Головний тренер – Василь Малик.

Резервні гравці: 1. Роман Герич, 3. Роман Подоляк, 16. Ігор Коцюмака, 25. Богдан Іванченко.

Голи: Віктор Коровіков (54) – Володимир Пришнівський (17), Андрій Кохман (40), Дмитро Скакун (81-пен.).

Звітний матч був для обох команд першим у їхній спільній історії, адже раніше суперники в першостях України ще не зустрічалися. Отож, знайомтеся: «Барса» Суми. Засновниками «Дитячого футбольного центру «Барса» є Сумська обласна рада. Футбольний центр «Барса» офіційно відкрили 15 жовтня 2012 року в рамках програми розвитку футболу в області за сприяння тодішнього голови Сумської ОДА Юрія Чмиря. Саме на його запрошення футбольний центр «Барса» відвідала делегація з однойменного каталонського клубу з Іспанії і у вересні 2013 року був підписаний договір про співпрацю. Нині у ФЦ «Барса» та його філіях у кількох райцентрах області займається біля тисячі дітей віком від 7 до 17 років. Кращі з них потрапляють до Академії футболу. Десять років навчання і кращі випускники школи мають шанс закріпитися у головній команді, яка цьогоріч дебютувала у другій лізі чемпіонату України. Футболісти, які не потрапили до першої команди свою майстерність відшліфовують у «Барсі» U-19, яка виступає у чемпіонаті Сумської області. Як бачимо, завдяки своїй футбольній піраміді ФЦ «Барса» схожий на нашу «Скалу» і, мабуть, не випадково, адже підвалини нашого суперника закладав Володимир Рева, який до цього встиг попрацювати і в Академії футболу та футбольному клубі «Скала».

Перед матчем суперників розділяло лише два очки: «Скала» після серії з чотирьох перемог поспіль, маючи 14 очок, піднялася на четверту сходинку, а команда з Сум з 12-ма пунктами йшла сьомою і в разі перемоги могла обійти стрийську команду.

Звітний матч дуже нагадав останній виїзний поєдинок «Скали» проти столичного «Арсенала». Як і тоді, «малиново-зелені» не форсували подій і спокійно чекали свій шанс у швидких контратаках. І не випадково, вже на 17-й хвилині підопічні Василя Малика повели в рахунку. Під час швидкого переходу від оборони в атаку, Андрій Кохман у штрафному майданчику знайшов Володимира Пришнівського, який без проблем з п’яти метрів відкрив рахунок. Цей гол ще більше додав впевненості і стрийська команда ще до перерви могла довести рахунок до розгромного. Однак ні двічі Рябушкові, ні вчорашньому імениннику Кмітю, ні тому ж Пришнівському переграти граючого тренера і водночас воротаря «Барси» Івана Фельде переграти не вдалося. Зате це зробив Андрій Кохман, який після багатоходової комбінації вийшов на побачення з голкіперов і подвоїв рахунок. М`яч після удару нашого нападника у дальній кут торкнувшись стійки влетів у ворота.

Після перерви «Скала» вже на перших хвилинах продовжила марнування хороших моментів. І в одному з епізодів прогавила контрвипад господарів. На 54-й хвилині, захопившись атакою, одразу семеро гравців «Скали» залишилися біля воріт «Барси» і нападнику господарів Віктору Коровікову вдалося скоротити рахунок, продовживши інтригу в цьому матчі. Окрилені успіхом господарі могли і зрівняти рахунок, коли лише відчайдушний стрибок Завгороднього і стійка завадили смугастому вдруге опинитися у сітці воріт стрийської команди. І лише після цього, наша команда значно додала у грі і більше не дозволила господарям створити якусь загрозу біля своїх воріт. Знову почали виникати моменти біля воріт господарів. Допомогли і зроблені заміни. Особливо старався Олег Квич, якому у день матчу виповнилося 19 років, з чим ми його й вітаємо! Вдало увійшли в гру й Андрій Маляренко та Михайло Березовий.

А остаточну крапку і зняв усі питання в цьому матчі гол з пенальті, який за грубу гру проти Пришнівського реалізував Дмитро Скакун. У підсумку впевнена п’ята поспіль перемога стриян і які й надалі продовжують переслідування трійки лідерів.

Наступний поєдинок національної першості «Скала» проведе у Стрию, 19 вересня, проти кремечуцького «Кременя».