"Скала" - "НПГУ-Макіїввугілля" - 1:0: Післяматчеві коментарі тренерів

22 березня 19:26
Переглядів: 229
Малик

Головні тренери стрийської «Скали» та «Макіїввугілля» Василь Малик та Сергій Жицький поділилися враженнями від перенесенного матчу 16-го туру.

Нагадаємо, «Скала» завдяки голу Дмитра Скакуна зі штрафного святкувала перемогу з рахунком 1:0.

Василь Малик, головний тренер «Скали»

-У першому таймі створили хороші моменти, але їх не реалзіували. Вважаю, це вплинуло на хід гри, адже появилася певна нервозність у наших діях. Такої цілісної картини на полі уже не було. Вважаю, не потрібно було відходити від тієї картини гри. На другий тайм булла установка не підлаштовуватися під гру суперника, а гнути свою лінію на полі. Розуміли, що при створенні ще кількох моментів реалізація обов’язково прийде. Рано чи пізно повинні були забити і, зрештою, так і сталося.

Щодо суперника, то він мені сподобався. Видно, що оновлена команда «Макіїввугілля» є бойовою. Вважаю, що тренер ще замало часу працює з цими гравцями. Вони будуть додавати від матчу до матчу.

-Чи влаштувало Вас рішення арбітра, коли за фол на Скакуну арбітр «нагородив» воротаря гостей лише жовтою карткою?

-Відомий український арбітр Андрій Шандор провів семінар для гравців перед сезоном, тому хлопці знали, що червоної картки не буде, оскільки м’яч летів до бокової лінії і не було прямої загрози воротам. Жовта картка – оптимальне рішення арбітра, з яким ніхто не сперечався.

Сергій Жицький, головний тренер «Макіїввугілля»

-В цілому задоволений тією грою, яку продемонстрували хлопці. У нас, як і в нашого суперника, були гольові моменти. Перший тайм більше вдався «Скалі». Незважаючи на це, початок другої 45-хвилинки був за нами. У нас були якісні моменти, з яких ми могли забити. Вважаю, грай шла до голу. Більше пощастило «Скалі»: ми свій штрафний забили, а вони забили.

У нас в команді чимало нових футболістів, тому не було так багато часу, аби притертися один до одного. Вплинув і той факт, що ми тренуємося на штучному газоні, а на натуральному газоні довелося грати лише другий матч.

-Яке завдання у Вашої команди на другу частину чемпіонату?

-В першу лігу цього року ми не вийдемо (сміється). Перед нами не поставленне завдання просто так дограти чемпіонат. Якби було таке завдання, ми ні з ким не грали. Кожен з нас має надію себе показати. На базі цієї команди будуватиме боєздатний коллектив з прицілом на майбутнє.