"Скала" – "НПГУ-Макіїввугілля". Анонс

21 березня 13:36
Переглядів: 131
карпати скала

У кінематографі є таке поняття, як допрем’єрний показ. Дещо схоже нам запропонують сьогодні "Скала" та "Макіїввугілля", назва якого під час зимової перерви трансформувалося у "НПГУ-Макіїввугілля".

Більшість учасників друголігових перегонів вийдуть на старт лише за тиждень, сьогодні ж на нас чекає перенесений поєдинок 16 туру. Наприкінці минулого року, коли й мав відбутися поєдинок, "вугільники" не змогли знайти фінансових ресурсів, аби дістатися західної України. Наразі ж, здається, матеріальний стан колишнього донбаського клубу, який із літа представлятиме Нікополь, відносно стабільне. Для "Скали" зимовий антракт пройшов у більш спокійному руслі. Можна сказати, що практично уся підготовка "стрийків" до відновлення змагань відбулася на меморіалі Ернеста Юста, який, до речі, ще не добіг свого кінця. Фінальний матч, де гратимуть й стрияни, з невідомих причин перенесений.

Історична складова протистояння нараховує три зустрічі. Що цікаво, в усіх матчах забивала лише одна команда. Так, у дебютному протистоянні перемогу святкували стрияни 3:0, а згодом опоненти розходились перемогами по 1:0.

Судитиме сьогоднішню гру киянин Олександр Москаленко. За два останні сезони "Скалі" не вдалося під його арбітражем одержати жодної вікторії, а от макіївці у поточній першості саме при роботі у полі Москаленка святкували одру з двох своїх перемог.

"Скала" - "НПГУ-Макіїввугілля"
21 березня. 16:00. Стрий. Стадіон "Сокіл"
Арбітр: Олександр Москаленко
Асистенти: Ігор Коротін, Євген Яковлєв (усі - Київ)
Взаємостосунки. 3 матчі: +2=0-1; 4:1.
На полі "Скали". 1 матч: +1=0-0; 3:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: