"Скала" - переможець традиційного турніру на Київщині

31 липня 16:30
Переглядів: 175
ФК Скала Стрий

27-29 липня на базі громадської організації «Пісківка Спортивний центр», що в Бородянському районі Київської області, тривав третій за ліком дитячий турнір з футболу з національним статусом на призи Ігоря Луцкова, переможцем якого стала стрийська філія Академії футболу «Скала», очолювана тренером Вячеславом Левицьким.

Організували триденні перегони хлопчаків 2003/2004 років народження активісти та фахівці ГО «Пісківка Спортивний Цент», очолювані Володимиром Хомутовським, а старшим тренером відділення футболу тут працює  Віталій Авінов, який донедавна працював тренером в Академії футболу «Скала» і який посприяв участі нашої команди у цьому турнірі.

Змагання відбувалися в смт. Пісківка, яке відоме далеко за межами України своїм скловиробництвом, на добре впорядкованій базі громадського об’єднання «Пісківка Спортивний Центр», де є двоє чудових ігрових полів і майданчик із штучним покриттям.  Також завдяки турботам мецената українського спорту Ігоря Луцкова з Канади, який уже тривалий час вкладає кошти в розвиток народної гри на своїй малій батьківщині, селище має хорошу аматорську команду вищого обласного рівня та представлене двома віковими категоріями в першому дивізіоні ДЮФЛ України і чотирма – в обласних юнацьких перегонах. Одна з них –  місцевий «Рубін» – і взяла участь у турнірі. Окрім господарів, змагалися також ще п’ять команд: «Освіта» з Городенки Івано-Франківської області, «Скала» (Стрий), «Галичина» (Львів), ДЮСШ (Малин Житомирської області) та ДЮСШ (Макарів Київської області).

У перший день третього національного турніру на призи Ігоря Луцкова «Скала» розійшлися миром із макарівцями – 1:1, і як показали подальші події, це були найсильніші команди на цих змаганнях. У подальших поєдинках хлопці Вячеслава Левицького, якому допомагала готувати команду його дружина Уляна, здобули заслужені перемоги («Галичина» (Львів) – 2:0, «Освіта» (Городенка) – 7:1, ДЮСШ (Малин) – 3:0 та   «Рубін» (Пісківка) – 5:0) і в підсумку посіли перше місце. Щоправда, в останній ігровий день ситуація складалася так, що «Скалі» для того, щоб фінішувати на чолі турнірної таблиці, треба було очікувати осічки першої команди з Макарова (на старті змагань львівська «Галичина» розгромила малинських ровесників – 17:0, тому в подальшому вже на другий день команду з Житомирщини замінила друга дружина макарівської ДЮСШ) у грі з господарями турніру. І Віталій Авінов та його «Рубін» зіграв унічию із сусідською командою з Макарова, яка й вивела на турнірну вершину нашу «Скалу». Отже, другою фінішувала ДЮСШ з Макарова. А львівська «Галичина» — третя. Ведучий церемонії закриття турніру — заступник голови Київської обласної федерації футболу і заслужений журналіст України Валерій Валерко — під українську музику, що лунала на стадіоні «Рубін» упродовж трьох днів, оголосив результати, а організатори турніру — голова ГО «Пісківка Спортивний Центр» Володимир Хомутовський та тренери Віталій Авінов і Сергій Конюшенко – вручили заслужені нагороди.

Окрім красеня-кубка за перемогу в турнірі, у «Скали» був ще один індивідуальний трофей. Вихованець стрийської філії Академії футболу «Скала» Матвій Янко став найкращим бомбардиром змагань, в активі якого 5 забитих голів.

Загальнокомандний диплом та медалі отримали юні гравці «Скали»:

2003 р.н.: Олексій Яцик, Вадим Гребінець, Андрій Василиків, Святослав Герман, Михайло Гладій, Артур Черешнівський, Андрій Огородник, Артур Бойко, Дмитро Стефанський, Андрій Крисків,  Ілля Микитка, Олег Страхоцький, Віталій Павлучкович;

2004 р.н.: Ігор Шпіцер, Матвій Янко, Мар`ян Ковальський, Андрій Степюк.