"Скала" перервала свою шестиматчеву безпрограшну серію

23 вересня 10:45
Переглядів: 97
ФК Скала Стрий

22 вересня «Скала» провела виїзний поєдинок 9-го туру, зустрічаючись у Києві з місцевою «Оболонь-Бровар».

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Скала» (Стрий) – 1:0 (0:0)

22 вересня 2014 р. 17 год. 30 хв. м. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». 12 градусів. 800 глядачів.  Арбітр – Андрій Семенов (Дніпропетровськ).Асистенти арбітра  Павло Почепецький та Денис Романов (обидва- Дніпропетровськ). 4-й арбітр: К. Зора (Київ). Спостерігач арбітражу: Олександр  Журба  (Донецьк).

«Скала»: 92. Роман Данкович-к., 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович, 16. Ігор Коцюмака, 10. Владислав Клименко (19. Ігор Синишин, 85), 23. Михайло Березовий, 7.  Дмитро Скакун, 14. Василь Цюцюра, 93. Назар Кміть, 49. Андрій Кохман (99. Володимир Пришнівський, 65).

Головний тренер – Василь Малик.

Гол: Артем Фаворов (67).

Попередження: Анатолій Кіцута (23), Андрій Корнєв (86) – Василь Цюцюра (79).

Звітний матч був лише третім для суперників у їхній спільній історії виступів у національних першостях. Щоправда, в сезоні 2012/2013 років стрияни двічі на першому етапі змагань зустрічалися з попередником нинішніх «пивоварів» – «Оболонь-2» (Київ). Тоді в обидвох матчах стрияни перемогли з однаковим рахунком – 1:0. З таким самим рахунком завершилося й перше побачення «Скали» та «Оболонь-Бровар», яке відбулося 29 вересня 2013 року в рамках 14-го туру сезону 2013/2014 років. Тоді три очки стриянам у компенсований час приніс влучний постріл Ігоря Прокурора. А вдруге команди зустрічалися 11 травня нинішнього року у Києві на полі «Оболонь-Арени». Тоді за відсутності глядачів (згідно із рішенням Виконавчого комітету ФФУ було прийнято рішення проводити матчі 33-го туру чемпіонату України другої ліги без уболівальників) сильнішими були господарі, які п’ять разів вразили ворота Дениса Рильського.

Звітний матч мав дуже важливе значення з турнірної точки зору. Лідери другої ліги синхронно втратили очки («Кремінь» спіткнувся у виїзному матчі проти «Шахтаря-3» - 2:2, а «Черкаський Дніпро» вдома не зумів обіграти «Реал Фарму» - 1:1). Тому перемога «Скали», яка досі посідала третій рядок у турнірній таблиці, у матчі над «пивоварами» виводила «малиново-зелених» на перше місце. А кияни, натомість, у разі перемоги над стриянами витісняли команду Василя Малика з чільної трійки. До того ж «Оболонь-Бровар» має ще одну пропущену гру в запасі.

Краще своїм шансом скористалися господарі. Загалом це була нічийна гра. Обидві команди почергово володіли ініціативою. Активніше розпочали матч гості. Вже у перші десять хвилин дві нагоди не використали Василь Цюцюра та Дмитро Скакун. Згодом гра вирівнялася і вже господарі мали можливості відзначитися забитим голом. Однак надійно грав Роман Данкович. Наприкінці першого тайму після прострілу з флангу Назар Кміть таки вразив ворота київської команди, однак арбітр матчу гол не зафіксував, вважаючи, що півзахисник «Скали» перед цим порушив правила.

Після перерви хороший дальній удар вдався Михайлові Березовому. «Оболонь-Бровар» врятувала поперечка. А на 67-й хвилині арбітр призначив сумнівний штрафний удар за начебто порушення з боку Березового. Артем Фаворов метрів з 20-22-ох пробив влучно. Цей гол і приніс команді Сергія Солдатова три очки. Після пропущеного голу стрияни доклали багато зусиль і мали кілька нагод, щоб зрівняти рахунок. Так в одному з епізодів свій фірмовий удар зі штрафного ледь не реалізував Дмитро Скакун. Господарів врятував воротар, який перевів смугастого на кутовий. Згодом знову нагадав про себе Василь Цюцюра. А вже на останніх хвилинах знову не пощастило Скакуну. Після його дальнього удару м’яч пролетів у лічених сантиметрах від верхнього кута.

Таким чином, команда Василя Малика перервала свою безпрограшну серію, яка складалося з шести поєдинків, під час якої було по три перемоги і нічиї.

Зауважимо, що через дискваліфікацію не змогли взяти участь у грі Роман Ботвинник та найкращий бомбардир команди Віталій Лазаренко.

Наступний свій поєдинок у рамках національної першості серед команд другої ліги «Скала» проведе також на виїзді, 28 вересня, проти «Черкаського Дніпра», який разом з «Кременем» очолює турнірну таблицю ліги.