"Скала" програла "Вересу"

27 липня 07:40
Переглядів: 265
скала верес

26 липня стрийська «Скала» на рідному стадіоні відкривала для себе новий футбольний сезон 2015/2016 років у другій лізі. Суперником «малиново-зелених» був відроджений рівненський «Верес».

«Скала» (Стрий) – «Верес» (Рівне) – 0:1 (0:0)

26 липня 2015 р. 17 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». Арбітр – Дмитро Денисюк (Київська обл.). Асистенти арбітра  Ігор Дебенко та Юрій Синишин (обидва – Івано-Франківськ). 4-й арбітр – Ярослав Біць (Львів). Директор матчу  ФФУ: Василь Ольшанецький (Івано-Франківськ).

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 22. Юрій Антонів-к. (11. Андрій Маляренко, 88), 18. Валерій Бондаренко, 3. Роман Подоляк, 8. Владислав Клименко, 25. Богдан Іванченко (10. Віталій Рябушко, 51), 7. Дмитро Скакун, 93. Назар Кміть (19. Олег Квич, 57), 14. Василь Цюцюра, 99. Володимир Пришнівський, 16. Ігор Коцюмака.

Головний тренер – Василь Малик.

«Верес»: 12. Ігор Нагірний, 29. Андрій Бурдіян, 33. Любомир Гальчук, 9. Юрій Голубка (26. Олександр Лакуста, 56), 14. Микола Жовтюк, 10. Сергій Загідулін (15. Богдан Скоцький, 65), 8. Тарас Коблюк, 6. Данило Лазар, 7. Назар Міліщук (16. Артем Цурупін, 56), 28. Валентин Нікіфоров, 18. Олег Шутов.

Головний тренер – Олег Лутков.

Гол: Артем Цурупін (79).

Попередження: Назар Кміть (57) – Микола Жовтюк (21), Назар Міліщук (24), Данило Лазар (32), Богдан Скоцький (87).

22 липня, відроджений рівненський «Верес» вписав нову сторінку в свою історію, зігравши перший офіційний матч за останні 5 років. На стадіоні «Колос» у Борисполі в рамках попереднього етапу фіналу Кубка України наші гості зійшлися з київським «Арсеналом», і поступилися – 0:1. «Скала» також не змогла пробитися до 1/16 фіналу розіграшу національного Кубка, тож від звітної гри симпатики «малиново-зелених» та «червоно-чорних» чекали реабілітації в прем’єрному турі чемпіонату. Керівництво рівненського клубу навіть організувало для уболівальників автобус, де за 140 гривень кожен охочий мав змогу поїхати до Стрия і підтримати свою команду.

Недільний поєдинок став тринадцятим для обох команд у рамках національних першостей. Ось статистика попередніх 12-ти поєдинків:

2010/2011

Перед початком звітної зустрічі капітани команд: Юрій Антонів («Скала») та Микола Жовтюк («Верес») під акомпанемент військового оркестру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що наживо виконував державний гімн України, підняли синьо-жовтий прапор. А потім ще після хвилини мовчання за ветераном українського футболу Сергієм Богачиком, який на 77-му році пішов із життя, розпочався матч.

Вже чи не перша атака гостей ледь не призвела до взяття воріт. Господарі на лівому фланзі захисту порушили правила і після навісної подачі зі штрафного гравець «Вереса» головою пробив поруч із лівою стійкою. Чому я наголошую на цьому епізоді? Бо схожа ситуація виникла на 79-й хвилині на тому ж лівому фланзі, яка й призвела до єдиного голу у цій зустрічі. Як і в першому епізоді, так і тоді, захисники «Скали» були пасивними спостерігачами при пробитті головою гравцями команди-суперника. І це коштувало «малиново-зеленим» поразки на старті.

Якщо ж говорити про матч в цілому, то гості на рівних грали приблизно перші півгодини. Опісля «Скала» заволоділа ініціативою і висіла на воротах суперника. Були й кілька хороших моментів, творцями який була трійка Скакун-Пришнівський-Цюцюра, від яких постійно йшла загроза рівнеській команді. Однак у футболі рахують не кількість створених моментів, а забиті голи…

У другому таймі гості й надалі героїчно оборонялися і всіляко затягували час, подовгу лежачи на газоні і вимагаючи надання медичної допомоги. А ще – очікували свій шанс в контратаці. І дочекалися наприкінці зустрічі. На 78-й хвилині господарі мали чудовий шанс пвідкрити рахунок, коли Василь Цюцюра відмінною передачею вивів на побачення з воротарем Дмитра Скакуна, однак той не влучив з убивчої позиції. А в наступній атаці рівнянам пощастило більше – пішла подача з флангу і Артем Цурупін, який вийшов на заміну в другому таймі, головою без перешкод відкрив рахунок. Цей гол окрилив команду Олега Луткова, яка попри усі старання «Скали», таки вистояла і поїхала додому з трьома пунктами.

Наступний поєдинок «Скала» проведе 1 серпня у Нікополі проти місцевого «Нікополь-НПГУ».