"Скала" розігралася : "Скала" (Стрий) – "Енергія" (Нова Каховка) - 1:0

23 серпня 14:27
Переглядів: 340
Скала Стрий – Енергія

Друголігова стрийська «Скала» здобула другу перемогу поспіль. Обігравши на виїзді «Арсенал-Київщину» з рахунком 2:0, «малиново-зелені» святкували і першу домашню перемогу. Команда Василя Малика скромно, зате впевнено обіграла «Енергію» з Нової Каховки – 1:0.

До матчу з «Енергією» футболісти стрийської «Скали» вдома не те, що не вигравали у попередніх двох іграх, а навіть не могли забити гол. Відтак, у третій домашній грі нового сезону «малиново-зелені» робили усе можливе, аби не тільки забити перед власними вболівальниками, а ще й святкувати першу перемогу перед тими, для кого і грають. Як виявилося згодом, «Скала» поєднала корисне з приємним, або необхідне з логічним. Зігравши два різні тайми, «малиново-зелені» здобули заслужену перемогу.

Перший тайм матчу, а особливо його перша половина для гравців «Скали» та їхніх вболівальників була особливо приємною. Господарі по-справжньому домінували на полі, регулярно створюючи гольові моменти. Особливо в «Скали» виділялася зв’язка Пришнівський-Скакун-Рябушко. Перший, який в команді уже отримав жартівливе прізвисько «машина», розвивав атаки своєї команди, другий віддав передачі, а третій здебільшого завершував красиві комбінації. Така комбінаційна гра «Скали» добре дивилася у першому таймі. В одній з атак Віталій Рябушко не зміг реалізувати вихід сам на сам з суперником, в іншій Влад Клименко, пробиваючи з хорошої позиції, влучив у захисника, а третій гольовий момент «малиново-зелених» завершився результативно. Комбінація Пришнівський-Скакун-Рябушко завершилася ще один виходом Віталія на побачення з воротарем. У цьому епізоді, і що цікаво, зі складнішої ситуації, Віталій зумів випередити захисника і елегантно підсікти м’яч над воротарем. Гол Рябушка був дуже і дуже логічним, оскільки перевага господарів на полі у ці хвилини була беззаперечною.

Ближче до завершення першого тайму темп гри дещо впав. Забивши гол, господарі віддали мяч супернику, зробивши більшу ставку на гру від захисту на контратаках. У такій грі, коли гостям треба було ламати позиційну оборону суперника, «Енергія» була безсилою. Усі старання гостей в атаці билися в оборонні мури центральних захисників Валерія Бондаренка і Тараса Максимовича.

У другому таймі гра «Скали» змінилася. Господарі уже не були такими активними в атакувальних діях. Натомість гравці «Енергії», відчувши впевненість у контролі м’яча, намагалися хоч щось зробити біля воріт Дениса Завгороднього. Беззуба гра команди Павла Матвійченка в позиційній атаці не дозволяла гостям думати про позитивний результат у Стрию. За увесь матч гості так і не змогли створити бодай одного гольового моменту. Кілька ударів в ствір воріт Завгороднього гравці з Нової Каховки таки завдали, однак ці постріли були більш тренувальними, аніж ігровими для воротаря.

«Скала» у другій половині зустрічі не так зіграла сама, як не дала зіграти супернику. В атаці у «машини» Пришнівського вдавалося уже не так багато. Якщо щось і вдавалося, то досвідчений кіпер гостей Дмитро Козаченко грав майстерно.

Нічого особливого на полі у другому таймі не змінили і заміни від тренерів обох команд. Усе йшло до того, що матч завершиться мінімальною і цілком справедливою перемогою «Скали».

Святкувавши мінімальну перемогу і другу поспіль у чемпіонаті другої ліги, гравці «Скали» піднялися вгору в турнірній таблиці. Тепер у стриян 8 очок після пяти матчів.

У наступному 6 турі «Скала» на виїзді зіграє з київським «Арсеналом». Цей матч відбудеться у неділю, 30 серпня.

«Скала» (Стрий) – «Енергія» (Нова Каховка) – 1:0 (1:0)

22 серпня 2015 р. 17:00, м. Стрий, стадіон «Сокіл». 23 градуси. 1000 глядачів. Абітр матчу: Олександр Сахно (Київська обл.). Асистенти арбітра: Іван Салівончик та Михайло Білорус (обидва – Черкаси). Четвертий арбітр: Олександр Кальонов (Львів). Директор матчу ФФУ: Віктор Кошура (Чернівці).

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 22. Юрій Антонів-к., 18. Валерій Бондаренко, 5. Тарас Максимович, 8.  Владислав Клименко, 10. Віталій Рябушко, 7. Дмитро Скакун (9. Віталій Лазаренко, 72), 93. Назар Кміть (23. Михайло Березовий, 67), 19. Олег Квич (11. Андрій Маляренко, 58), 99. Володимир Пришнівський.

Головний тренер – Василь Малик.

«Енергія»: 1. Дмитро Козаченко-к., 5. Денис Притиковський, 7. Сергій Цибульський, 10. Павло Лук`янець, 11. Вадим Антипов, 14. Денис Матвійченко (9. Юрій Іванюк, 69), 15. Дмитро Волков, 16. Андрій Дедяєв, 18. Сергій Гайдаєнко, 19. Анатолій Таран, 20. Олександр Шевченко.