"Скала" (Стрий) – "Дніпро" (Черкаси) – 1:0

26 липня 21:21
Переглядів: 390
ФК Скала Стрий

Стрийська «Скала» успішно розпочала новий сезон у другій лізі. Команда Василя Малика у дебютному матчі нового чемпіонату здобула непросту перемогу над черкаським «Дніпром» - 1:0.

На стартовий матч проти «Дніпра» головний тренер стриян Василь Малик випустив одразу семеро новачків команди – Романа Подоляка, Тараса Максимовича, Романа Ботвинника, Владислава Клименка, Михайла Березового, Ігоря Синишина та Андрія Кохмана. Забігаючи наперед, варто відзначити, що майже усі новачки справили непогане враження і дали усі підстави думати, що цього сезону «Скала» зіграє значно успішніше, аніж минулого.

Оновлена «Скала» на матч першого туру вийшла не тільки з новими футболістами, а ще й у новій формі. Хоч і кольори домашньої форми і надалі залишилися «малиново-зеленими», однак футболки стриян тепер набрали дещо яскравішого малинового відтінку, аніж були раніше.

Оптимістичні настрої гравці «Скали» одразу передали на поле своєю грою. Чи не перша по-справжньому гольова атака стриян завершилася результативно. Ігор Синишин прорвався правим флангом та віддав передачу на неприкритого Дмитра Скакуна. Останній обробив м’яч, і потужно пробив повз воротаря суперника – 1:0 на сьомій хвилині матчу.

Після забитого гола гра дещо заспокоїлася. Черкащани зуміли вирівняти гру, однак не більше того. Перший момент вартий справжньої уваги виник біля воріт Данковича на 37-ій хвилині матчу. Юрій Бушман прийняв передачу від партнера, проте переграти кіпера господарів не зумів. Воротар стриян зіграв на відмінно, відбивши м’яч у поле. До цього епізоду команді Юрія Бакалова не вдалося по-справжньому потривожити захисні редути «малино-зелених».

«Скала» у першому таймі мала ще як мінімум один стовідсотковий момент, аби зміцнити свою перевагу у рахунку. Утім, Петро Стасюк, опинившись на вбивчій позиції у штрафному майданчику, з ударом забарився, і момент було втрачено.

З початку другої 45-хвилинки гості активізувалися у своїх діях і повністю перехопили ініціативу. Команда Юрія Бакалова багато атакувала, однак зі створенням справжніх небезпечних моментів справи були не найкращими. Запам’ятався лише постріл Олександра Батальсокого. У цьому епізоді господарям відверто пощастило – м’яч пролетів над воротами. В іншому перспективному епізоді «дніпрян» гостям допоміг арбітр матчу, який призначив доволі сумнівний вільний удар за нібито небезпечну гру захисника стриян у боротьбі з нападником. Утім, і з цього епізоду гостям витиснути максимум не вдалося – м’яч після удару гравця гостей влучив у стінку.

Головний тренер «Дніпра» Юрій Бакалов провів одразу кілька замін, випустивши кількох гравців атакувального плану. Щоправда, і такий хід від наставника гостей не дав результату. Стрияни терпіли у захисті і чекали свого шансу в контратаці. А шанси в контратаках у господарів виникали регулярно. Утім, вільні зони при перехопленні м’яча команда Василя Малика максимально не використовувала.

Гравці «Скали» у контратаках спромоглися створити лише кілька напівмоментів, які завершувалися ударами в руки воротарю від Скакуна та новачка Клименка. Владислав місцевим вболівальникам, зрештою, як і всі новобранці, сподобався, оскільки виконав великий об’єм роботи і був одним з лідерів своєї команди.

Найреальніший шанс, аби врятувати «Дніпро» від поразки, був у Вадима Гонщика. Утім, півзахисник черкащан з вигідної позиції примудрився не влучити у ворота.

Фінальний свисток арбітра матчу подарував радість господарям. Після тривалої переможної «засухи» оновлена «Скала» нарешті перемогла у чемпіонаті другої ліги. Команда Василя Малика виявилася сильнішою за команду, що є одним з головних претендентів на підвищення у класі.