"Скала" Стрий - "Енергія" Нова Каховка - 0:0

11 серпня 09:51
Переглядів: 168
ФК Скала Стрий

10 серпня стрийська «Скала» у домашньому матчі третього туру приймала гостей з Херсонщини – новокаховську «Енергію».

«Скала» (Стрий) – «Енергія» (Нова Каховка) – 0:0

10 серпняя 2014 р. 18 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 26 градусів. 600 глядачів.

Арбітр – Олександр Москаленко (Київ). Асистенти арбітра – Сергій Дарійчук (Чернівці) та Віталій Український (Луганськ). 4-й арбітр – Олександр Шандор (Львів). Делегат ФФУ: Іван Староста (Закарпатська обл.).

«Скала»: 92. Роман Данкович-к., 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович, 16. Ігор Коцюмака, 10. Владислав Клименко, 23. Михайло Березовий (8. Станіслав Катана, 67), 99. Володимир Пришнівський (11. Ігор Балух, 69), 7. Дмитро Скакун, 14. Василь Цюцюра (19. Ігор Синишин, 76), 49. Андрій Кохман (9. Віталій Лазаренко, 86).

Головний тренер – Василь Малик.

«Енергія»: 12. Дмитро Зелінський, 5. Ярослав Рафальський, 19. Володимир Плішка, 3. Леонід Щербина, 4. Олексій Шейко, 13. Марко Мостіпан (7. Сергій Цибульський, 71), 10. Олександр Феденков, 20. Павло Гарибян, 11. Амберк Інджибашвілі, 16. Юрій Комягін-к., 9. Руслан Борш (17. Сергій Гайдаєнко, 80).

Головний тренер – Юрій Окул.

Попередження: Василь Цюцюра (55), Андрій Кохман (69), Віталій Лазаренко (90) – Марко Мостіпан (47), Володимир Плішка (69).

До поєдинку першого кола у попередньому чемпіонаті, який відбувся 16 вересня 2013 року у Новій Каховці і закінчився перемогою стриян – 3:2, команда з Херсонщини беззмінно перемагала «Скалу» в національних чемпіонатах. А в останньому очному протистоянні команд, що проходило у Стрию 1 травня нинішнього року, зафіксовано й першу нічию – 2:2. У шести попередніх поєдинках «Скала» провела у ворота суперника шість голів, пропустивши у власні – 11.

До звітного матчу команди підійшли з різним настроєм. У минулому турі «Енергія» здобула перше очко у чемпіонаті, зігравши вдома «суху» нічию з «Макіїввугіллям», а стрияни поступилися в Одесі «Реал Фармі» - 1:2. Однак все мало віришитися в очному протистоянні.

І гра не розчарувала. Незважаючи на те, що голів не було, уболівальникам нудьгувати не доводилося. Обидві команди вийшли на гру з бажанням перемогти. Вже з перших хвилин на полі був відкритий футбол: на кожну атаку суперника була активна відповідь. Тому в центрі поля смугастий практично не затримувався. Перший по-справжньому небезпечний момент господарі створили на 23-й хвилині. Петро Стасюк довгою передачею за спини захисників знайшов Андрія Кохмана. Нападник «Скали» корпусом відтер суперника і вистрелив у правий нижній кут. На щастя для «Енергії» захисник ледь зачепив ногою м`яча і той пролетів поруч зі стійкою на кутовий. На 43-й хвилині перспективний штрафний заробив Володя Пришнівський, рейд якого гравці «Енергії» зупинили з порушенням правил в метрах 25-ти. Виконувати штрафний взявся «штатний» виконавець Дмитро Скакун, однак цього разу шкіряний влучив у сітку зі зовнішнього боку. А вже в компенсовану одну хвилину до основного часу першого тайму могли відзначитися гості. Амберк Інджибашвілі після подачі з лівого флангу, не даючи мячеві опуститися на землю, потужно пробив у лівий верхній кут. «Скалу» врятував Роман Данкович. Другий тайм був ще цікавішим. Незважаючи на спекотну погоду, обидві команди підтримували високий темп практично до кінця зустрічі. «Енергія» свій шанс шукала завдяки дальнім ударам, проте Роман Данкович зіграв бездоганно. Як і його партнери по лінії захисту.

Господарі поля у другій половині зустрічі створили кільк моментів, проте підвела виконавська майстерність. На 62-й хвилині на підступах до штрафного майданчика ближче до лівого флангу суперники порушили правила на Василеві Цюцюрі, який, до речі, перший тайм провів досить пасивно, зате розігрався у тайміц другому. Скакун пробив у площину воріт, Пришнівський підступно пропустив мяча, чим дезорієнтував воротаря, проте Роман Подоляк не зміг переправити смугастого, хоча до воріт було метрів три-чотири. На 66-й хвилині Пришнівський своєю фірмовою передачею вивів у прорив Скакуна, який на високій швидкості втік від опікуна і потужно пробив під поперечку. Цього разу гостей врятував голкіпер. Згодом двічі міг відкривати рахунок Василь Цюцюра. Цікаво, що перший момент на 70-й хвилині йому створив… воротар «Скали», який чудовою передачею у вільну зону на лівому фланзі дав шанс лівому вінгеру «малиново-зелених» вийти на ударну позицію. Василь справився зі захисником і бив на виконання у лівий верхній кут. М`яч влучив у хрестовину. А ще через чотири хвилини Василеві асистував Ігор Балух, проте цього разу смугастий пролетів у кількох сантиметрах від лівої «дев`ятки». На 78-й хвилині був ще момент у іншого центрального оборонця «Скали» Тараса Максимовича, який головою відгукнувся на подачу з правого флангу зі штрафного у виконанні Скакуна. І знову трохи неточно. На першій з чотирьох компенсованих хвилині три очки «Скалі» міг принести і Станіслав Катана, який після пасу Балуха, бив з метрів 20-ти, знаходячись просто по центру воріт, однак знову на заваді став воротар, який ногою встиг зреагувати на цей потужний удар.

У підсумку матч так і закінчився без голів.

Сподіваємося, що більш результативним буде наступний поєдинок чемпіонату, який стрияни також проведуть вдома, 16 серпня, приймаючи «Кремінь» (Кременчук).

Результати матчів 3-го туру: 10 серпня (неділя):

«Кремінь» (Кременчук) – «Реал Фарм» (Овідіополь) – 1:0

«Макіїввугілля» (Макіївка) – «Шахтар-3» (Донецьк) – 0:0

Ще два матчі 3-го туру відбудуться 11 серпня. У цей день гратимуть «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Черкаський Дніпро» (Черкаси) та «Кристал» (Херсон) – «Оболонь-Бровар» (Київ).