"Скала" Стрий – "Колос" Ковалівка – 0:1

15 травня 10:30
Переглядів: 409
Скала

14 травня стрийська «Скала» провела черговий матч 23-го туру проти лідера другої ліги «Колоса» з Ковалівки, що на Київщині.

«Скала» (Стрий) – «Колос» (Ковалівка) – 0:1 (0:1)

14 травня 2016 р. 16 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 19  градусів. 900 глядачів. Арбітр – Віктор Копієвський (Кіровоград). Асистенти арбітра – Олексій Гавеля (Кривий Ріг) та Денис Кескюла (Дніпропетровська обл.). 4-й арбітр – Роман Блавацький (Львів). Делегат ФФУ: Володимир Александренко (Вінниця).

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк (22. Юрій Антонів, 39), 18. Валерій Бондаренко, 5. Тарас Максимович, 8.  Владислав Клименко-к., 7. Дмитро Скакун (6. Роман Ботвинник, 71),  10. Віталій Рябушко, 19. Олег Квич (9. Роланд Білала, 74),  99. Володимир Пришнівський, 14. Василь Цюцюра.

Резервні гравці: 1. Роман Герич, 11. Андрій Маляренко, 25. Богдан Іванченко, 93. Назар Кміть.

Головний тренер – Василь Малик.

«Колос»: 72. Василь Литвиненко, 4. Василь Гаврилюк, 7. Сергій Козир, 20. Віталій Лисицький (29. Олег Леонідов, 79), 22. Юрій Ткачук, 5. Олександр Поздєєв, 10. Євгеній Морозко, 8. Сергій Зуєвич, 23. Ярослав Вишняк, 24. Іван Кривошеєнко (9. Василь Коропецький, 61), 21. Роман Баранович (55. Сергій Цибульський, 75).

Резервні гравці: 1. Антон Яшков, 11. Максим Боровець, 15. Ростислав Багдасаров.

Головний тренер – Руслан Костишин.

Гол: Євгеній Морозко (14).

Попередження: Владислав Клименко (80), Володимир Пришнівський (82), Василь Цюцюра (82), Тарас Максимович(85) – Євгеній Морозко (34), Василь Гаврилюк (45+2), Олександр Поздєєв (47), Сергій Зуєвич (90+3).

У першому колі стрияни в гостях просто познущалися з команди з Київщини, завдавши їй розгромної поразки – 3:0, перервавши переможну серію «Колоса». Цього разу вихованці Руслана Костишина зуміли реваншуватися, завдяки єдиному влучному удару на 14-й хвилині Євгенія Морозка.

На фініші сезону кожен матч має дуже важливе значення з турнірної точки зору. «Скала», після прикрої поразки у попередньому турі в Кременчуці, була налаштована на здобуття перемоги, але й команда з Ковалівки приїхала до Стрия за очками, адже перемога практично гарантувала «Колосу» чемпіонство. Тому у таких поєдинках важко було очікувати на красиву видовищну гру з великою кількістю гольових моментів. Тут на перший план виходить результат. Так сталося й цього разу.

Загалом це була рівна гра. Команда з Київщини добре вивчила стриян, тому головне для них було перекрити всі вільні зони і не дати «малиново-зеленим» швидко вибігати в атаку. До того ж «Колос» в зимове міжсезоння підсилився досвідченим центральним оборонцем Віталієм Лисицьким, який провів дуже хороший матч, підстраховуючи партнерів. І лише через травму на 79-й хвилині він був змушений достроково залишити поле…

Підсумок поєдинку вирішив один епізод. На 14-й хвилині гості провели атаку лівим флангом. І після передачі лівого захисника Ткачука здавалося, що м`яч перехоплять гравці «Скали», однак відчайдушний підкат Сергія Зуєвича допоміг Євгенію Морозку заволодіти м`ячем, після чого півзахисник «Колоса» влучно пробив у правий ближній кут метрів з 20-ти. І хоча Денис Завгородній знаходився у цьому куті, парирувати цей удар йому не вдалося.

Після перерви господарі поля провели майже весь ігровий час на половині поля гостей. «Колос» грав виключно від оборони і зумів відстояти свої ворота. При цьому команда Руслана Костишина постійно затягувала час, гравці «Колоса» при першій нагоді довго лежали на газоні, очікуючи на надання медичної допомоги. Було у грі й кілька суперечливих моментів, коли у другій 45-хвилинці лайнсмен фіксував сумнівні положення поза грою, зриваючи перспективні атаки «Скали». У підсумку гості таки домоглися свого і поїхали зі Стрия з дуже важливими трьома очками.

Наступну зустріч національної першості «Скала» проведе у Херсоні, 20 травня, проти  місцевого «Кристалу».