"Скала" U-14 виходить до фінальної частини

15 червня 19:38
Переглядів: 294
Скала

15 червня у Києві відбувся повторний поєдинок між столичним РВУФК та моршинською «Скалою» за право виходу до фінальної частини із восьми найкращих команд України U-14, яка відбудеться на полях Володимира-Волинського та Нововолинська.

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – РВУФК (Київ) – 0:0

15 червня 2014 р. 14 год. м. Київ. Стадіон РВУФК.

Арбітр: Дмитро Чернюк (Київ). Асистенти арбітра: Олександр Буткевич (с. Музичі, Київська обл.) та К. Тарасенко (Київська обл.). Спостерігач арбітражу: Олексій Заяць (Чернігів).

«Скала»: 1. Юліан Митник, 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Ярослав Миронюк, 4. Микола Тишкун, 10. Екрем Арапоглу-к., 8. Микола Цвик (99. Василь Равлик, 40), 20. Назар Цимбала, 9. Андрій Корендович, 14. Едуард Волков, 11. Микита Фомін (7. Мар`ян Олексин, 47).

Тренер – Олег Лозінський.

Перший поєдинок за путівку до фінальної частини між командою 14-річних вихованців АФ «Скала», яка фінішувала третьою у своїй четвертій групі, та однолітками із київського республіканського вищого училища фізичної культури, що фінішували другими у першій групі, завершився впевненою перемогою господарів – 2:0. Однак дати відповідь чи зможе команда Олега Лозінського пробитися до фінального турніру, мала дати друга гра.

На повторний матч, що відбувався на стадіоні РВУФК, наставник моршинської команди виставив той самий переможний стартовий склад, що і 11 червня. І не прогадав. Господарі поля, яких влаштовувала лише перемога з різницею у три голи, з перших хвилин пішли вперед, запропонувавши атлетичний футбол з довгими діагональними передачами і тиском, розраховуючи на свої антропологічні дані.

«Скала» була готова до такого розвитку подій і, насамперед, подбала на недоторканості власних воріт, а при нагоді проводила швидкі контратаки, розраховуючи на тріо швидкісних нападників: Микиту Фоміна, що діяв праворуч, Едуарда Волкова – ліворуч та центрального нападника Андрія Корендовича, який у першому матчі в Моршині став автором переможного «дубля».

Така тактична побудова від Олега Лозінського спрацювала сповна. Витримавши стартовий натиск столичної команди, юні моршинці проводили разючі контрвипади. Хороші нагоди для того, щоб вразити ворота РВУФК, мали Андрій Корендович, після удару якого м`яч з лінії воріт встиг винести захисник киян; небезпечно з повітря пробивав Едуард Волков; лише кількох сантиметрів забракло Василю Равлику після пострілу з-за меж штрафного майданчику. Було кілька моментів і у киян. Так, одного разу смугастий влучив у поперечку. Ще в одному випадку нападник столичної команди не реалізував вихід сам-на-сам з Юліаном Митником, який, як і всі його товариші по команді, показали хорошу, не по роках зрілу гру.

Відігравши впевнено та дисципліновано (зауважимо, що «Скала» не була покарана жодною жовтою карткою, а кияни, натомість, заробили три «гірчичники»), команда Олега Лозінського заслужено здобула путівку до фінальної частини, яка, як відомо, пройде на полях Володимира-Волинського та Нововолинська з 21 по 27 червня 2014 р.

Вітаємо з цим безперечним успіхом для молодого клубу президента ФК «Скала» Миколу Кмітя, увесь керівний та тренерський штаб Академії футболу «Скала», ну і самих 14-річних «академіків» на чолі з їхнім наставником Олегом Лозінським. Так тримати, хлопці!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: