"Скала" U-16 (Моршин) – ДЮСШ (Мостиська) – 6:1 (3:0)

09 березня 10:31
Переглядів: 238
Скала

Команда Академії футболу «Скала» U-16, тренером якої є Віталій Авінов, 8 березня стартувала у дебютному розіграші турніру серед юнаків - Кубку пам`яті Богдана Карп`яка, багаторічного заступника голови Львівської ОФФ, який цьогоріч вперше проводить Львівська обласна федерація футболу.

«Скала» U-16 (Моршин) – ДЮСШ (Мостиська) – 6:1 (3:0)

8 березня 2014 р. 12 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала».

Арбітр: Борис Гребінь (В. Дідушичі).

«Скала»: 1. Олег Білик (88. Юрій Черевко, 41), 3. Арсен Прокопович (23. Віталій Андрущишин, 53), 6. Вадим Альохін, 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 41), 17. Орест Шуліга (14. Святослав Турок, 53), 4. Святослав Мельник (10. Валерій Сад, 41), 16. Роман Кузів (19. Максим Яценко, 53), 7. Віталій Кузів (5. Юрій Головатюк, 53), 8. Сергій Мельник, 15. Тарас Мар`яш, 9. Віктор Штеньович (19. Ігор Гатала, 53).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи у «Скали»: Віктор Штеньович (18), Сергій Мельник (25, 27, 79), Тарас Мар`яш (56-пен., 75).

Свій перший у цьому році офіційний матч команда Віталія Авінова провела на мажорній ноті. І справа навіть не у розгромному рахунку, а в тому, що для ранньої весни команда виглядала впевненою у собі, націленою на боротьбу і добре вишколеним колективом. Безумовно, позитивно вплинуло на якість гри й повернення у «Скалу» воротаря Олега Білика на гравця атаки Сергія Мельника. І якщо перший практично залишався без роботи, то конструктивна гра Сергія Мельника, доповнена його бомбардирським хистом, не може не радувати.

Перший небезпечний момент господарі створили на 7-й хвилині, коли на побачення з воротарем ДЮСШ виходив Віктор Штеньович, який цього дня грав на позиції центрального нападника. Однак в цьому епізоді Віктор, знаходячись під доволі гострим кутом, вирішив пробити, хоча напрошувалась передача у центр на вільного партнера. Однак вже через 11-ть хвилин Штеньович реабілітувався, замкнувши прострільну передачу з лівого флангу від Романа Кузіва. А на 25-й хвилині свій перший з трьох голів провів Сергій Мельник. І був це маленький шедевр. Отримавши передачу в центральній зоні, Сергій елегантно одним дотиком звільнився від опіки захисника і влучно спрямував смугастого у дальній кут – 2:0. Не минуло й дві хвилини, як Сергій Мельник вдруге розписався у воротах суперника, після масованої атаки правим флангом. З таким рахунком команди й пішли на перерву. У другій 40-хвилинці (16-річні юнаки грали два тайми по 40 хвилин кожен) Віталій Авінов провів багато замін. Так, вперше «малиново-зелені» футболки «Скали» одягнули воротар Юрій Черевко, захисники Віталій Андрущишин та Павло Шевчик; півзахисники – Святослав Турок, Максим Яценко та нападники – Юрій Головатюк і Ігор Гатала. Всі вони прагнули зіграти якнайкорисніше і справити хороше враження на президента ФК «Скала» Миколу Кмітя, засновників клубу – Всеволода Біласа та Володимира Пилипенка, які уважно спостерігали за подіями на полі.

Особливо приємне враження справив Юрій Черевко, який кілька разів виручив команду. Після переви гольову феєрію продовжили Тарас Мар`яш та Сергій Мельник. На 56-й хвилині Тарас, влучно реалізувавши пенальті, зробив рахунок – 4:0. А в заключній пяти-хвилинці він же на пару з Сергієм Мельником ще двічі вразили ворота гостей. Єдине, що вдалося команді ДЮСШ Мостиська, так це провести один гол престижу. Сталося це після грубої помилки центрального оборонця «Скали», який в простій ситуації не влучив по м`ячу, і це дозволило гравцеві з Мостиськ вийти віч-на-віч з Юрієм Черевком і реалізувати цей епізод на свою користь.

Свій наступний матч 16-річні юнаки моршинської Академії футболу «Скала» проведуть 15 березня на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому, приймаючи ФК «Миколаїв». Початок гри о 12 год.

Нагадаємо, що на першому етапі команди проводять груповий турнір. Всього є 4 групи по три команди у кожній. «Скала» U-16 потрапила у Групу «1».