"Скала" U-16 – переможець турніру в Угорщині

20 березня 18:03
Переглядів: 120
Скала

18 березня команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14 повернулися із Угорщини, де в Берегшурані (Beregsurány),що поблизу українсько-угорського кордону в 10 км від закарпатського Берегове, проводили навчально-тренувальний збір перед початком весняної частини сезону в Дитячо-Юнацькій Футбольній Лізі України. Там же підопічні тренерів Миколи Василишина та Івана Кованди провели кілька контрольних зустрічей в рамках міжнародного турніру. І приємно, що саме наша 16-річна команда стала переможцем цих змагань.

Не обминули увагою й культурну програму. Так, наші хлопці побували в знаменитих на всю Європу термальних джерелах, які були відкриті ще 1938 року в маєтку Лайоша Зорі в місті Мезекевешд, що на півночі Угорщини, де мали змогу відпочити й відновитися від навантажень під час тренувального процесу. Побували в Урай-замку та Меморіалі Другої світової війни в Берегшурані…

Безперечно, цей навчально-тренувальний збір, який став можливим завдяки президенту ФК «Скала» Миколі Кмітю, сприятиме поглибленню взаємин між ФК «Скала» та угорськими друзями і повинен посприяти для більш якісної підготовки наших команд клубної Академії для виступу в чемпіонаті ДЮФЛ України, який відновлюється 8 квітня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: