"Скала" U-16 – володар першого Кубка пам`яті Богдана Карп`яка

30 березня 18:38
Переглядів: 134
Скала

29 березня команда Академії футболу «Скала» U-16 у фінальному матчі у межах турніру серед юнаків - Кубку пам`яті Богдана Карп`яка, провела фінальний матч проти винниківського «Руху».

«Скала» U-16 (Моршин) – ФК «Рух» (Винники) – 5:0 (3:0)

29 березня 2014 р. 11 год. 30 хв. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Арбітр: Юрій Карп`як (Львів). Асистенти арбітра: Михайло Савка, Володимир Міняйло (обидва – Львів).

«Скала»: 1. Олег Білик (98. Юрій Черевко, 52), 3. Арсен Прокопович, 6. Вадим Альохін, 20. Юрій Грицик (12. Павло Шевчик, 52), 18. Максим Яценко (16. Валерій Сад, 52), 17. Орест Шуліга (23. Віталій Андрущишин, 63), 4. Святослав Мельник-к., 8. Сергій Мельник (19. Ігор Гатала,  56), 15. Тарас Мар`яш (9. Віктор Штеньович, 76), 7. Віталій Кузів (10. Максим Білас, 41), 11. Владислав Небирикут (5. Юрій Головатюк, 61).

Голи:  Сергій Мельник (7, 20), Владислав Небирикут (8), Валерій Сад (75), Максим Білас (78).

На фінальний матч Меморіалу багаторічного заступника голови Львівської ОФФ Богдана Карп`яка, який цьогоріч вперше проводила Львівська обласна федерація футболу, проти винниківчан моршинську «Скалу U-16» готував  тренер Віталій Авінов, який напередодні повернувся з Києва, де на спеціальних курсах готувався отримати тренерський диплом категорії «Б». Допомагав Віталію Авінову готуватися до вирішального поєдинку і тренер Василь Меллеш.

Перші дві хвилини пройшли а атаках гостей, які мали дві чудові нагоди відкрити рахунок. Однак в одному епізоді нападник «Руху» пробив неточно, а в іншому епізоді чудово зіграв воротар «Скали» Олег Білик.

Однак вже через кілька хвилин гол відбувся, але творцями його стали гравці моршинської команди. На 7-й хвилині «Скала» провела атаку правим флангом. Віталій Кузів прострілив у центр штрафного майданчика, де першим на м`ячі був Сергій Мельник, який в один дотик переправив смугастого у ворота. Не встигли гості розпочати з центра поля, а диктор по стадіону оголосити автора голу, як рахунок став – 2:0. Гравці «Скали» розіграли триходівку: Сергій Мельник-Тарас Мар`яш-Владислав Небирикут, яка закінчилася голом останнього. Після цього стало зрозумілим, що господарі перемогу вже не віддадуть. Більше того, вихованці Віталія Авінова та Василя Меллеша показали такий футбол високого гатунку, що просто не хотілося, щоб цей тайм закінчувався. У «Скали» виходило все, а найбільше імпонували командні злагоджені дії. Відчувалася тренерська думка, яку чудово втілювали в життя юні 16-річні академіки.

На 20-й хвилині відбулося третє взяття воріт. Капітан «Скали» Святослав Мельник відважився на дальній удар. Смугастий влучив у поперечину, а невтомний Сергій Мельник головою без проблем спрямував шкіряну кулю у ворота. Зауважимо, що поруч не було жодного захисника, окрім голкіпера, що лежав на газоні. Отак, за свою старанність «вісімка» «Скали» був нагороджений голом.

Після перерви у складі «Скали» відбулося одразу вісім замін. Гра господарів не була такою яскравою як у таймі першому, однак і після перерви глядачі побачили ще два взяття воріт винниківської команди. І що цікаво, творцем цих голів був екс-капітан моршинської команди Максим Білас, який, як відомо, нещодавно повернувся на канікули з далекої Америки, де він навчається в спортивній Академії JMG міста Сарасота, що у штаті Флорида.

Спершу, на 75-й хвилині Максим Білас віддав гольову передачу Валерію Саду, а через три хвилини, як і в поперньому півфінальному поєдинку проти львівської «Галичини», поставив  останню крапку у цьому феєричному матчі.

А після зустрічі голова Федерації футболу Львівської області та президент ФК «Скала» і водночас перший віце-президент ПФЛ України Микола Кміть провели нагородження переможців та фіналістів першого в історії Меморіалу Богдана Карп`яка.

Ми вітаємо переможців, 16-річних вихованців Академії футболу «Скала» та бажаємо їм продовжити поступ вже у матчах чемпіонату ДЮФЛ України.