"Скала" U-19 – "Чорноморець" 0:1: Атакували одні, перемогли інші

09 квітня 10:25
Переглядів: 333
Скала U-19 – Чорноморець - 0:1

Поразкою стриської «Скали» U-19 завершився матч п’ятого туру чемпіонату України серед команд групи 1. «Малиново-зелені», переважаючи свого суперника протягом усього поєдинку, так і не змогли встановити статус-кво на своєму полі. Показавши доволі змістовну гру, команда Павла Кікотя… програла з рахунком 0:1.

До звітного туру 19-річні гравці «Скали» не святкували жодної перемоги у фінальній пульці чемпіонату. У чотирьох зіграних матчах стрияни тричі мінімально програли і зіграли вдома внічию (1:1) з львівськими «Карпатами». Одеський «Чорноморець», на відміну від «Скали», стартував набагато краще. У чотирьох зіграних подинках команда Олександра Спіцина набрала сім очок: дві перемоги, нічия та поразка.

Хороший стан поля на стадіоні «Медик» дозволяв обом командам грати у швидкий комбінаційний футбол. Особливо це вдавалося господарям матчу. З перших хвилин було зрозуміло, що три очки легкою кров’ю «Чорноморцю» вивезти не вдасться.

19-річні вихованці академії футболу «Скали» захопили ініціативу з перших хвилин матчу. Атаки стриян будувалися обома флангами, однак з завершальним ударом чи пасом в «малиново-зелених» були проблеми. Часто підопічні Павла Кікотя намагалися по футзальному завершити атаку ударом з близької відстані. Така тактика мала право на життя, проте гравцям «Чорноморця» вистачало майстерності блокувати потенційно небезпечні атаки господарів.

Витримавши атаки стриян, «морякам» вдалося вирівняти гру. Більше того, в одній з атак одесити зуміли повести у рахунку. Гол у матчі стався тоді, мабуть, коли на нього очікували найменше. Одна з атак «Чорноморця» завершилася влучним ударом головою Олексія Чернишова. Гравець гостей влучно пробив метрів з семи після подачі з флангу.

Забитий гол не змінив перебігу подій на полі. До завершення тайму «Скала» атакувала більше, «Чорноморець» здебільшого захищався. Найреальніший момент забити мав Дмитро Заїкін. Нападник «Скали» неточно пробив після класної передачі Олега Квича.

Друга половина гри розпочалася з небезпечного моменту біля воріт господарів. Данило Гуральский після прострілу з флангу пробив у стійку. Як виявилося згодом, це був другий і останній гольовий момент гостей у матчі. Надалі на полі була лише одна команда – господарів.

Підопічні Павла Кікотя додали у швидкостях і зуміли створити супернику проблеми. Двічі Нистирюк та Заїкін ще у першій половині другої 45-хвилинки могли зрівнювати рахунок. У цих епізодах або «малиново-зеленим» гравцям бракувало влучності, або голкіпер одеситів Дмитро Безрук грав відмінно.

Шанси справедливо зрівняти рахунок у господарів з’явилися на самісінькому екваторі другого тайму. За неспортивну поведінку, а саме навмисний удар суперника, з поля був вилучений «моряк» Вадим Гранчар.

Чисельна перевага дозволила «Скалі» повністю перевести гру на одну частину поля. Атаки «малиново-зелених» щохвилини ставали все гострішими. Втім, час йшов, моменти були, але на табло й надалі була мінімальна перевага гостей. Заїкін та Заїченко на двох мали не один момент для того, аби наробити шороху на «Медику», однак м’яч вперто не летів у ворота.

У гравців команди Олександра Спіцина була лише одна тактика – винести м’яч подалі від власних воріт. В атаці в одеситів мало що в’язалося. Більше того, гості у другій половині другого тайму майже не переходили центр поля.

До завершення гри «Скала» створила не одну «пожежу», подала не один кутовий, проте справедливість у цій грі не брала своє. Навала на ворота суперника у доданий арбітром час також не допомогла. «Морякам» вдалося вистояти у Моршині і здобути дорогоцінні три очки. Натомість «Скала», показавши симпатичний футбол, знову залишилася ні з чим. З такою грою «малиново-зелені» однозначно братимуть очки у наступний матчах чемпіонату. Залишилося лише трішки зачекати…

«Скала» (Стрий) U-19 – «Чорноморець» (Одеса) U-19 – 0:1 (0:1)

8 квітня 2015 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 9 градусів. 300 глядачів. Арбітр – Вадим Запрутняк (Ужгород). Асистенти арбітра Володимир Федунець(Тернопіль)  та Юрій Суряк (Львів). 4-й арбітр – Олександр Шандор (Львів). Суддівський спостерігач: Леонід Кубяк (Київська обл.).

«Скала»: 1. Роман Герич, 7. Олег Домальчук, 13. Володимир Заїменко, 4. Віталій Заторський-к., 5. Назар Стасишин (3.Едуард Мись, 64), 23. Дмитро Баранов (14. Сергій Мельник, 77), 11. Андрій Маляренко (31. Юрій Воробець, 77), 8. Ігор Нистирюк (99. Євген Заїченко, 60), 9. Олег Квич(6. Дмитро Товстоп`ят, 62),  88. Микита Корчемкін (77. Павло Тищук, 82), 27.  Дмитро Заїкин.

Резервні гравці: 55. Олег Білик.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Чорноморець»: 64. Дмитро Безрук-к., 5. Дмитро Гарванко, 16. Владислав Бабогло, 77. Дмитро Зайчек, 20. Микола Буряченко (19. Михайло Тишкул, 88), 17. Артем Шаповаленко, 10. Олексій Чернишов, 7. Данило Гуральський (99. Андрій Вареник, 82), 11. Вадим Гранчар, 9. Андрій Штогрин (8. Ярослав Захарченко, 78),

Резервні гравці: 1. Богдан Лободров, 18. Євген Габатель, 33. Кирило Глущенко.