"Скала" U-19 програла "Сталі"

02 квітня 15:00
Переглядів: 74
Скала

У перший день квітня стрийська «Скала» у рамках 18-го туру першості країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2016/2017 років, провела виїзний поєдинок проти кам`янської «Сталі».

«Сталь» (Кам`янське) U-19 – «Скала» (Стрий) U-19 – 4:0 (1:0).

1 квітня 2017 р. 13 год. Новоолександрівка. Стадіон «Ювілейний». Мінлива хмарність. 10 градусів. 500 глядачів. Арбітр – Сергій Задиран (Київська обл.). Асистенти арбітра - Світлана Грушко (Київська обл.) та Дмитро Ступак (Київ) . 4-й арбітр - Денис Резников (Кам`янське) .  Суддівський спостерігач - Станіслав Боклажко (Київ).

«Сталь»: 1. Данило Рябенко, 2. Дмитро Маміч, 6. Даниїл Стахміч-к., 18. Дмитро Рогульський, 5. Святослав Шевчук, 3. Богдан Мицик (4. Максим Муригін, 68), 7. Максим Лосєв (11. Кирило Богданов, 76), 13. Владислав Корнієнко (17. Ярослав Краснопольський, 54), 10. Денис Устименко (16. Максим Чеглов, 36), 14. Владислав Андрусенко (15. Денис Малишев, 90+3), 9. Ігор Нехаєв.

Резервні гравці: 12. Микита Сидоров, 8. Отиско.

Старший тренер – Віктор Журавльов.

«Скала»:  1. Назарій Жиляк-к., 5. Валентин Білінський (23. Павло Табачинський, 52), 18. Ярослав Анніч, 77. Кирило Лисенко, 44. Ярослав Миронюк, 2. Богдан Векляк (11. Микита Фомін, 67), 69. Єгор Некрасов, 10. Віталій Кузів (17. Олег Троянов, 46), 8. Святослав Мельник, 99. Ігор Королевич (9. Михайло Лукач, 46), 33. Даниїл Кондраков (88. Едуард Волков, 72).

Резервні гравці: 55. Павло Гудименко, 7. Олег Козак.

Старший тренер – Олег Лутков.

Голи: Максим Лосєв (4), Даниїл Стахміч (55), Владислав Андрусенко (64, 85-пен.).

Попередження: Дмитро Маміч (10), Данило Рябенко (36), Максим Лосєв (45), Кирило Богданов (86) – Святослав Мельник (7), Ярослав Анніч (27), Михайло Лукач (50), Ярослав Миронюк (78).

Вилучення: Ярослав Анніч (84-друге попередження).

Свій перший матч після зимової перерви у рамках першості  України серед команд  U-19 оновлена стрийська команда, яку нині очолюють відомий в Україні фахівець Олег Лутков та його асистент Анатолій Петрик, провела в Новоолександрівці на стадіоні «Ювілейний», де зазвичай проводить свої домашні поєдинки   кам`янська «Сталь».

Щодо особистих зустрічей між суперниками, яких досі було три, то «Скала» до звітного матчу ще не програвала «сталеварам»: в Моршині команди двічі зіграли внічию, у тому числі і в першому колі поточного чемпіонату (2:2), а ось в гостях «малиново-зелені» перемагали (1:0). Сталося це в першому побаченні суперників 13 вересня 2015 року, коли звитягу тоді ще команді Павла Кікотя приніс єдиний влучний удар Микити Корчемкіна. Запам`ятався дебютний поєдинок цих команд ще й тим, що ця звитяга була здобута на полі тодішнього одноособового лідера, який вперше у сезоні втратив очки. До того ж, стрияни майже всю гру грали в меншості, адже, починаючи з 16 хвилини арбітр матчу вилучив Святослава Мельника.

Четверте побачення команд у чемпіонатах України U-19 закінчилося на користь команди з Дніпропетровщини. І випадковим його ніяк не назвеш. «Сталь» перемогла заслужено, і добре, що обійшлося лише чотирма голами.

Відкрили рахунок господарі вже на 4-й хвилині, коли Ігор Нехаєв з центра перевів круглого на правий фланг і Максим Лосєв пробив у ближній кут. До речі, схожі голи юніори «Скали» на перших хвилинах пропускали в кількох контрольних матчах у це зимове міжсезоння.

Після перерви наставники «Скали» кинули у бій двох атакувальних гравців, прагнучи врятувати становище. На правому фланзі півзахисту Романа Кузіва замінив Олег Троянов, а на вістря атаки на допомогу Даниїлу Кондракову вийшов Михайло Лукач. Однак гол відбувся у ворота стрийської команди. На 55-й хвилині господарі заробили право на штрафний на лівому фланзі захисту «Скали». Святослав Шевчук подав у центр штрафного майданчику, де скориставшись помилкою Назарія Жиляка, котрий необачно вийшов з воріт, капітан «Сталі» Даниїл Стахміч головою подвоїв рахунок.

Ще через десять хвилин господарі забили втретє. На тому ж лівому фланзі захисту «Скали», знаходячись у штрафному майданчику, Владислав Андрусенко обіграв Лисенка, Анніч не встиг підстрахувати партнера і правий вінгер «Сталі» носком встиг проштовхнути смугастого повз Жиляка.

Остаточну крапку в матчі поставив той же Владислав Андрусенко, який на 84-й хвилині на швидкості обійшов знову на тому ж лівому фланзі захисту «Скали» Ярослава Анніча і той ззаду повалив суперника. Арбітр призначив пенальті і вилучив центрального захисника «малиново-зелених» з поля, оскільки він уже мав попередження у першому таймі.

Стрийська команда також мала дві нагоди відзначитися забитими голами. У першому таймі з вигідної позиції не влучив з кількох метрів Єгор Некрасов після навісу з лівого флангу, а вже у компенсований час господарів врятував воротар, який парирував потужний удар Лукача у ближню дев`ятку.

Після цього провального поєдинку «малиново-зелених» очікує випробування лідером, адже наступний матч чемпіонату «Скала» проведе 8 квітня у Моршині проти столичного «Динамо», яке у звітному турі вдома перемогло «Карпати» - 2:1.