"Скала" U-19: Є перша перемога!

10 серпня 10:26
Переглядів: 255
Скала U-19

Футболісти стрийської «Скали» U-19 здобули першу перемогу у чемпіонаті України серед команд Прем’єр-ліги. «Малиново-зелені» у Моршині на стадіоні «Медик» здобули вольову перемогу над одеським «Чорноморцем» - 2:1.

Двох очок до турнірної таблиці команда Павла Кікотя недорахувалася ще у минулому турі чемпіонату, коли вдома грала з донецьким «Олімпіком». Створивши масу гольових моментів, стрияни так і не зуміли здобути повноцінні три очки – нічия 1:1. У матчі проти одеського «Чорноморця» «Скала» не створила стільки гостроти біля воріт суперника, проте награла на більше.

Як і основній команді «Скали» у суботу, так і 19-річній команді стриян у неділю довелося боротися не тільки з суперником на футбольному полі, а й з погодними умовами. Гравцям обох команд довелося бігати у страшенну спеку – в офіційному протоколі матчу була записана температура + 32, а в реальності було ще більше…

Кращими до футбольного газону та погодних умов у першому таймі пристосувалися гравці «Скали». «Малиново-зелені» більше контролювали м’яч, більше створювали небезпеки біля воріт суперника і неодноразово доводили усім хто є господарем на футбольному полі.

За увесь перший тайм гості не без допомоги арбітра створили єдиний гольовий момент. Лайнсмен не побачив явного офсайду у Миколи Мусолітіна, однак нападник одеситів пробити не зумів – майстерний підкат від капітана Заторського ліквідував усю небезпеку.

Команда Павла Кікотя у першому таймі хоч і створила більше, проте забила так само. На вістрі атаки у «Скали» бракувало влучного завершального удару чи останнього гострого пасу. Моменти Заїченка, Кормемкіна, Левчика та Заїкіна були перспективними, однак не більше того.

У другому таймі було цікавіше. На перший план вийшла уже фізична підготовка обох команд. І варто віддати належне гравцям «Скали», які знову таки довели, що «Чорноморцю» буде несолодко.

Відбивши кілька атак «Скали», «Чорноморець» у цьому матчі перевернув усе з ніг на голову. Після розіграшу стандарту і пожежі у штрафному майданчику «Скали» Вадим Свірчук розстріляв воротаря Андрія Фіяла – 0:1 на 55 хвилині матчу.

При рахунку 0:1 одразу подумалося про те, що футбольна справедливість у новому чемпіонаті Прем’єр-ліги серед 19-річних команд на стадіоні «Медик» у Моршині відсутня абсолютно. Не логічно виходить, коли атакує одна команда і не виграє у підсумку. Втім, через п’ять хвилин на «Медику» все стало на свої місця. Подача Заїченка зі штрафного завершилася голом капітана Заторського.

Окрилені успіхом господарі через три хвилини забили вдруге. Цього разу з пенальті. За фол проти Владислава Левчика захисник «Чорноморця» Назар Єдинак отримав не тільки суворе покарання для своєї команди, а ще й на горіхи від головного тренера Олександра Спіцина. Пенальті чітко виконав Дмитро Заїкін, розвівши м’яч та воротаря по різних кутах.

При рахунку 2:1 «Скала» могла забивати втретє. Награний стандарт з навісом Заїченка на дальню штангу на Заторського цього разу не увінчався успіхом. Капітану «Скали» забракло якихось кількох сантиметрів для того, аби дотягнутися до м’яча.

П’ять компенсованих арбітром хвилин після водопою у матчі нічого не змінили. Обидві команди, допускаючи достатню кількість браку, так і дограли цей поєдинок. Команда Павла Кікотя здобула першу перемогу у новому чемпіонаті. І як то кажуть, так тримати, «малиново-зелені»!

15 серпня «Скала» на виїзді поміряється силами з львівськими «Карпатами». «Зелено-білі» у другому турі на виїзді поступилися дніпродзержинській «Сталі» - 0:1.

«Скала» (Стрий) U-19 – «Чорноморець» (Одеса) U-19 – 2:1 (0:0)

9 серпня 2015 р. 17 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 32 градусів. 650 глядачів. Арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький). Асистенти арбітра –Павло Новосад (Рівне)  та Євген Гашков (Чернівці). 4-й арбітр – Ростислав Якимик (Львів). Директор Матчу ФФУ: Василь Бабій (Житомир).

«Скала»: 55. Ігор Фіяло, 5. Назар Стасишин, 4. Віталій Заторський-к., 2. Микита Демиденко, 13. Володимир Заїменко, 23.  Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко, 11. Павло Тищук (8. Сергій Мельник, 90+4), 9. Микита Корчемкін (17. Валентин Маричев, 82), 77. Владислав Левчик, 7. Дмитро Заїкин (44. Максим Білас, 72).

Резервні гравці: 1. Олег Білик, 88. Валерій Сад, 18. Вадим Альохін, 99. Владислав Неберикут.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Чорноморець»: 1. Іван Тюрін, 5. Євген Габатель, 21. Назар Єдинак (15. Владислав Бабогло, 66), 3. Михайло Тишкул, 4. Владислав Барський, 14. Денис Долінський, 10. Олексій Чернишов (17. Андрій Штогрин, 69), 9. Андрій Вареник-к., 11. Вадим Свірчук, 8. Микола Мусолітін (6. Ілля Марковський, 57), 16. Кирило Глущенко.

Резервні гравці: 30. Андрій Кожухар, 20. Владислав Козачек.