"Скала" в міжнародному матчі розгромила Словаків

Переглядів: 144
Скала

У середу, 17 лютого, футболісти стрийської «Скали» провели міжнародний поєдинок проти команди третього словацького дивізіону групи «С-Схід» МФК «Вранов».

«Скала» (Стрий, Україна) – МФК «Вранов» (Словаччина) – 4:0 (2:0)

17 лютого 2016 р. 13 год. с. Довге. НТБ ФК «Скала». 4 градуси. Арбітр: Юрій Можаровський (Львів).

«Скала» (1-й тайм): Денис Завгородній, Едуард Мись, Тарас Максимович, Юрій Антонів, Михайло Березовий, гравець на перегляді, Андрій Маляренко, Богдан Іванченко, гравець на перегляді, Роман Ботвинник, гравець на перегляді.

«Скала» (2-й тайм): Роман Герич, Едуард Мись, Роман Подоляк, Валерій Бондаренко, Юрій Антонів, Владислав Клименко, Віталій Рябушко, Володимир Пришнівський, Дмитро Скакун, Олег Квич, Василь Цюцюра.

Головний тренер: Василь Малик.

Голи: Роман Ботвинник (13), гравець на перегляді (45), Олег Квич (47), Василь Цюцюра (77).

Як і стрийська «Скала», словацький МФК «Вранов» є одним з найстаріших футбольних клубів у своїй країні. У цьому маленькому містечку, що розташований за у 60 км. від українського кордону, дуже люблять футбол і мріють про нові злети свої улюбленої команди. Як і в Україні, наразі там ще триває футбольне міжсезоння, яке закінчиться 12 березня, коли поновляться матчі третього за ліком (аналог нашої другої ліги) дивізіону. Після осінньої частини змагань МФК «Вранов» посідає 13-й рядок турнірної таблиці. Всього у змаганнях групи «С-Схід» беруть участь 16 колективів. Ще рік тому словацьку команду очолював наш земляк Іван Бубіс, який нині є старшим тренером Академії футболу «Скала», і тоді, 21 лютого 2015 року, словаки вже зустрічалися з юніорами «Скали». Сильнішими були хлопці Павла Кікотя, які перемогли – 3:1.

Цього разу перемога також була за українцями, які провели в кожному з таймів по два голи і в підсумку святкували звитягу – 4:0. Як зауважив Іван Бубіс, у порівнянні з минулим роком словаки оновили склад відсотків на сімдесят. Нині в МФК «Вранов» виступають здебільшого молоді гравці, однак є й кілька легіонерів, серед яких і три українці: Олександр Гринишин, Володимр Староста (прийшов із Закарпаття) та Юрій Абатуров (прийшов з рівненського «Вереса»).

Напередодні словаки провели перший матч проти команди U-17 Академії футболу «Скала», яку нещодавно очолив досвідчений фахівець Юрій Смердов, який замінив на тренерському містку Миколу Василишина, котрий тепер тренуватиме моршинську філію Академії. Там було зафіксовано бойову нічию – 2:2. Матч проти МФК «Вранов» 17-річні юнаки «Скали» провели в наступному складі: Назарій Жиляк, Віталій Загієв, Ярослав Альохін, Богдан Векляк-к., Олег Луців, Ярослав Дяків, Руслан Харук, Андрій Маляренко, Сергій Мельник, Богдан Іванченко, Микола Ісаєв.

Як бачимо, серед них було і три гравці з друголігової команди та U-19: Андрій Маляренко, Богдан Іванченко та Сергій Мельник. Першими відкрили рахунок гості, які в середині першого тайму зусиллями Матуша Сакала повели в рахунку. Проте в заключній п`ятихвилинці першої половини зустрічі господарі не лише зрівняли рахунок, але й вийшли вперед. Спочатку відзначився Андрій Маляренко, а потім гол у власні ворота провів гравець МФК «Вранов». І все ж втримати переможний рахунок «Скалі» не вдалося. Матей Кентош встановив остаточний підсумок – 2:2. На жаль, у тому поєдинку травмувався Сергій Мельник.

Наступного дня на поле навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому проти МФК «Вранов» вийшла друголігова «Скала». Отже, глядачі мали змогу спостерігати за двобоєм команд третього за ліком дивізіонів своїх країн. Сильнішими виявилися українці. Попри всі намагання наших гостей, чинити огідний опір їм було не під силу. У першому таймі Василь Малик виставив у стартовому складі трьох новачків, прізвища яких на прохання головного тренера «Скали» ми не наводимо. І саме один з них і провів другий гол на останніх секундах першого тайму. А відкрили рахунок стрияни на 13-й хвилині, коли після проходу правим флангом і прострільної передачі Богдана Іванченка, відзначився Роман Ботвинник, який грав на позиції лівого вінгера.

Після перерви, коли у складі «Скали» відбулося одразу дев`ять замін, перевага господарів була просто вражаюча. Вже перша атака у другій 45-хвилинці завершилася третім взяттям воріт. Після розрізної передачі Володі Пришнівського, на побачення з голкіпером вийшов Олег Квич, який не став бити одразу, а на швидкості обіграв воротаря і вкотив круглого у порожні ворота. Після цбого голу Василь Малик зняв з гри Едуарда Мися і «Скала» практично весь другий тайм провела вдесятьох. Проте це не завадило провести ще один гол. На 77-й хвилині остаточну крапку поставив Василь Цюцюра, якому асистував Валерій Бондаренко. Приємно, що наш голеадор забиває практично в кожному матчі. Так тримати Василю!

Гравці «Вранова» лише зрідка загрожувала воротам господарів, однак двічі лише поперечка та стійка рятували наші ворота.

У підсумку арбітр матчу Юрій Можаровський зафіксував впевнену і заслужену перемогу «малиново-зелених» - 4:0.

Тепер на команду Василя Малика чекає черговий спаринг. Вже у найближчу п`ятницю, 19 лютого, суперником «Скали» буде чернівецька «Буковина». Початок гри на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому о 13 годині.