"Скала" вже у трійці лідерів Другої ліги

14 вересня 08:33
Переглядів: 284
скала шахтар

13 вересня «Скала» у домашньому матчі восьмого туру зустрічалася з третьою командою донецького «Шахтаря»  і здобула чергову перемогу, яка підняла команду на третій рядок турнірної таблиці.

«Скала» (Стрий) – «Шахтар-3» (Донецьк) – 2:1 (1:1)

13 вересня 2014 р. 17 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 24 градуси. 500 глядачів. Арбітр – Віктор  Копієвський (Кіровоград). Асистенти арбітра Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.) та Андрій Ющишин  (Тернопіль). 4-й арбітр: Олександр Кальонов (Львів). Спостерігач арбітражу: Ігор Калита  (Чернівці).

«Скала»: 92. Роман Данкович-к., 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович, 6. Роман Ботвинник, 10. Владислав Клименко (8. Станіслав Катана, 71), 23. Михайло Березовий, 7.  Дмитро Скакун (16. Ігор Коцюмака, 78), 14. Василь Цюцюра (99. Володимир Пришнівський, 90), 93. Назар Кміть (19. Ігор Синишин, 57), 9. Віталій Лазаренко (49. Андрій Кохман, 61).

Головний тренер – Василь Малик.

«Шахтар-3»: 1. Ярослав Ставицький, 2. Василь Сагайдак, 3. Олександр Йоша-к. (14. Кирило Ковалець, 69), 4. Олексій Череда, 5. Владислав Процюк, 6. Віталій Кольцов, 7. Дмитро Білоног, 8. Юрій Глущук, 9. Максим Ілюк, 10. Артем Габелок, 11. Артем Іванов (15. Віталій Янко, 83).

Головний тренер – Валерій Рудаков.

Гол: Василь Цюцюра (15), Віталій Лазаренко (47) – Максим Ілюк (40).

Попередження: Віталій Лазаренко (34), Тарас Максимович (43), Роман Ботвинник (84), Володимир Пришнівський (90+3).

Це був лише другий поєдинок в історії взаємин стрийської «Скали» та третьої команди донецького «Шахтаря» в чемпіонатах України.

Перший відбувся майже рік тому 21 вересня 2013 року у Стрию і завершився  мінімальною перемогою гостей, завдяки єдиному голу Артура Загорулька на 72-й хвилині. А другий, який мав відбутися 6 травня 2014 року у Донецьку через відомі події на Донбасі, так і не відбувся.

У нинішньому чемпіонаті «Шахтар-3» виступає невдало. В активі команди наразі лише єдина перемога, яка була здобута на виїзді, 16 серпня, в Новій Каховці – 4:1. До активу можна занести й домашні поєдинки проти «Оболонь-Бровар» (2:2) і останній матч, у якому донеччани вдома відібрали очки в третьої команди чемпіонату – «Реал Фарми» - 1:1.

Звітний матч не міг не сподобатися уболівальникам стрийського стадіону «Сокіл», яких, що особливо приємно, з кожним матчем стає все більше. «Скала» своєю самовідданою грою, помноженою на велике бажання і самовіддачу повертає уболівальника на трибуни. Кожне очко, кожну перемогу команда Василя Малика буквально «вигризає» у своїх суперників. Так сталося і цього разу.

Першими відкрили рахунок господарі. Все почалося з діагоналі Романа Подоляка на лівий фланг на Дмитра Скакуна, у боротьбі з яким м’яч від захисника «Шахтаря-3» вилетів на кутовий. Сам Скакун навісив на ближній кут воротарського майданчика, де Василь Цюцюра у стрибку головою переправив смугастого під поперечку.

Гостей цей рахунок не влаштовував, тому вони всією командою пішли вперед. І вже через дванадцять хвилин могли вирівняти становище, коли також після подачі з кутового, хтось із гравців донецької команди поцілив у поперечку. Те що не вдалося з першої спроби, вийшло зі спроби №2. На 40-й хвилині вкотре втратив позицію Роман Ботвинник і лише в останній момент Роман Подоляк встиг заблокувати удар удар нападника, після чого смугастий вилетів на кутовий. Пішла подача і «девятка» донеччан Максим Ілюк провів точну копію голу Цюцюри.

Після перерви «Скала» дуже швидко знову повела у рахунку. На 47-й хвилині грубо помилився, віддаючи передачу, оборонець «Шахтаря-3». Віталій Лазаренко зумів перехопити м’яча, вийшов на побачення з голкіпером, обіграв його і вкотив круглого у порожні ворота.

Майже одразу міг збільшити перевагу у рахунку Владислав Клименко, однак трохи забарився з ударом і захисник встиг відвести загрозу.

На 61-й хвилині активно увійшов у гру Андрій Кохман, який замінив Віталія Лазаренка, якому арбітр за допомогою свого асистента вигадав жовту картку ще у першому таймі після чистого ігрового зіткнення із Владиславом Процюком. Отож, коли гра загострилася Василь Малик, не бажаючи ризикувати, замінив автора другого гола на Кохмана. Вже через три хвилини після своєї появи на полі Андрій точною передачею вивів на ударну позицію Дмитра Скакуна, після удару якого м’яч просвистів недалеко від лівої дев`ятки. Трохи пізніше сам Кохман мав дві чудові можливості забити свій дебютний гол у футболці «Скали», однак наразі безуспішно.

Змарнував свій шанс і Ігор Коцюмака, який на 81-й хвилині, перехопивши м’яча ще на своїй половині поля, на високій швидкості обійшов трьох візаві, вийшов на побачення з воротарем і в останній момент відпустив м’яч…

Вже у компенсований час міг розписатися у воротах «Шахтаря-3» Володимир Пришнівський, якого м`якою предачею вивів сам-на-сам з воротарем Катана. Однак Володимир невдало прийняв передачу і момент було втрачено.

Отож у підсумку заслужена перемога «Скали» - 2:1, яка дозволила команді знову увійти до трійки лідерів.

І на завершення про склад «малиново-зелених». З перших хвилин місце у воротах зайняв Роман Данкович. Лінія захисту також звична: праворуч – Петро Стасюк, ліворуч – Роман Ботвинник. Пара центральних оборонців – Роман Подоляк та Тарас Максимович. Опорні півзахисники – Михайло Березовий та Владислав Клименко. Трійку атакувальних півзахисників склали: праворуч – Назар Кміть, ліворуч – Дмитро Скакун і  місце під нападником посів Василь Цюцюра, який на цій позиції добре зарекомендував себе у матчі попереднього туру проти «Макіїввугілля». Наконечником атак був Віталій Лазаренко. Хотілося б також відзначити надійну гру наших оборонців та воротаря, а також Михайла Березового, який провів наразі свою найкращу гру у цьому чемпіонаті.

Продовжити поступ турнірною таблицею, команда Василя Малика спробує у наступному поєдинку, який відбудеться у Києві, 22 вересня, у грі проти найближчого переслідувача «Оболонь-Бровар» (Київ).