"Скала" взяла участь у "Лізі молодих талантів"

27 червня 12:49
Переглядів: 124
ФК Скала Стрий

25 червня фінішував традиційний, уже четвертий за ліком,  дитячо-юнацький футбольний турнір «Ліга молодих талантів (League Football Talents), у якому взяли участь і дві команди стрийської філії Академії футболу «Скала», сформована з юнаків 2003 та 2005 років народження.

Турнір, організаторами якого є Спортивний Клуб «Уагол», львівські ФК «Локомотив» та ФК «Опір», при сприянні федерація футболу Львівщини, тривав з 21 по 25 червня 2015 року в місті Лева та на даний момент є наймасовішим серед дитячо-юнацьких команд в нашому регіоні. Змагання тут проходили у дев`яти вікових групах (2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 та 2008 років народження) і налічували 120 команд з Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Київської, Одеської, Черкаської, Сумської, Вінницької, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Матчі турніру відбувалися на футбольних полях Львова, Пустомит, Мурованого, Великого Дорошева...

Загалом турнір  пройшов на високому рівні, а серед почесних гостей було багато відомих футболістів, тренерів, функціонерів.

У турнірі U-12 серед юнаків 2003 року народження стрийська «Скала» фінішувала на четвертому місці. Тут ігри відбувалися на львівському стадіоні «Юність». Гра тривала два тайми по 20 хвилин кожен при розмірах поля 65х45 м.. Меншими були й розміри воріт (5х2 м.), а команда складалася з воротаря та 8 польових гравців. 22 червня, у перший ігровий день, «Скала» почергово переграла  львівський «Локомотив» (2:0) та дніпродзержинську «Надію» (4:0). Наступного ігрового дня, 23 червня, юні стрияни розгромили київський «Локомотив-2» (3:0), а в поєдинку з ФК «Одеса-1» було зафіксовано бойову нічию – 2:2. У третій ігровий день, 24 червня, «Скала» спочатку розписала мирову з київською «Зіркою» - 0:0, а в матчі проти криворізького «Гірника» зазнала першої поразки – 1:2. І в останній ігровий день, 25 червня, у матчі за 3-4 місця «малиново-зелені», яких готував до змагань тренер Вячеслав Левицький, поступилися київській «Зірці» - 2:3.

У іншій віковаій групі, де брала участь команда U-10 2005 р.н. вихованці стрийської філії Академії футболу «Скала» закінчили змагання на підсумковій шостій позиції. Тут ігри відбувалися на львівському стадіоні СКА. Поєдинки тривала два тайми по 13 хвилин кожен при розмірах поля 50х30 м. Розміри воріт 5х2 м., а команда складалася з воротаря та 6 польових гравців.

Наші хлопці також розпочали турнір з впевненої перемоги, перегравши 22 червня івано-Франківське «Прикарпаття» (4:1), а от в другому матчі цього ж ігрового дня «Скала» перемогла ще переконливіше, розгромивши «Київську Русь» - 7:1. 23 червня, у другий ігровий день, «малиново-зелені» продовжили переможну серію, почергово перегравши команду м. Калинівка (4:2) та київський «Арсенал-2» (3:0). 24 червня, «Скала» U-10 провела одразу три поєдинки. Спочатку стрини поступилися одеському «Чорноморцю» (0:3), потім переграли «Зірку-2» з Києва (4:1) і в третій грі програли львівським «Карпатам-1» (0:3), до речі, майбутнім переможцям у цій віковій групі. І 25 червня, в останній ігровий день, у матчі за 5-6 місця вихованці тренера Володимира Витака поступилися київській ДЮСШ «Переможець» - 1:2.

І все ж вихованці філії Академії футболу «Скала» не залишились без нагород. Так, гравець команди U-12 Вадим Гребінець був визнаний найкращим захисником турніру. Вітаємо!