"Скала" зіграла внічию з луцькою "Волинню"

14 липня 21:21
Переглядів: 263
ФК Скала Стрий

«Скала» провела четвертий запланований у це літнє міжсезоння спаринг. Суперником «малиново-зелених» була команда української прем`єр-ліги – луцька «Волинь».

«ВОЛИНЬ» (ЛУЦЬК) – «СКАЛА» (СТРИЙ) – 2:2 (2:2)

12 липня 2015 року. 17 год. м. Луцьк. Стадіон «Підшипник».

«Скала»: Денис Завгородний, Петро Стасюк, Валерій Бондаренко, Роман Подоляк, Ігор Коцюмака, Тарас Максимович, Владислав Клименко,  Богдан Іванченко, Дмитро Скакун, Андрій Кохман, Василь Цюцюра. У другому таймі на заміну виходили: Роман Герич, Олександр Віксич, Михайло Березовий, Олег Квич, Олег Домальчук, Віталій Лазаренко, Андрій Маляренко.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи у «Скали»: Андрій Кохман (30), Василь Цюцюра (45).

Як відомо, старт нового сезону вже не за горами. Через два дні, 14 липня, у день 121-річчя початку літопису українського футболу, який, як відомо, був започаткований у Львові, у матчі за Суперкубок України зійдуться «Шахтар» та «Динамо»  А старт у Прем`єр-Лізі запланований на 17 липня. Тому для луцької «Волині» спаринг проти друголігової стрийської «Скали» був останнім перед відповідальним поєдинком 1-го туру проти полтавської «Ворскли».

Матч, який відбувався на полі луцького стадіону «Підшипник», закінчився результативною нічиєю – 2:2. Як бачимо, лучани вже другий рік поспіль не можуть обіграти стрийську команду. Нагадаємо, що торік, а саме 1 березня, перед початком весняної частини сезону 2013/2014 років основний склад «Волині» на власному полі також зустрічався зі «Скалою». Тоді сильнішими були стрияни, які завдяки єдиному голу Максима Гармаша наприкінці поєдинку здобули мінімальну перемогу – 1:0. Цього разу гості також були близькими до того, щоб здобути другу звитягу, проте у другому таймі на заваді команді Василя Малика ули не лише суперники, але й арбітр, який буквально знущався над «малиново-зеленою» командою. Але пр оце згодом…

На звітний матч господарі виставили свій основнй склад і з перших хвилин рішуче пішли вперед. «Скала» у перші хвилини грала з боязню і невпевнено. Не випадково, вже до 15-ї хвилини господарі повели врахунку – 2:0. Спочатку після атаки правим флангом відзначився Руслан мемешев, а згодом, після подачі з кутового гравець «Волині» головою подвоїв рахунок.

Розуміючи, що втрачати уже нічого, стрияни, виявивши неабиякий характер, різко змінили хід поєдинку. Гсті раз за разом проводили небезпечні атаки. Так, свої нагоди розмочити рахунок не використали Скакун, Іванченко, а після чудового пасу Максимовича і виходу віч-на-віч Цюцюри лише майстерність воротаря лучан Богдана Шуста врятувала «Волинь». Однак відчувалося, що стрийська команда ось-ось заб`є. І не випадково ще до перерви у ворота «хрестоносців» влетіло два голи-близнюки, коли свій шанс, вийшовши на побачення з голкіпером, не змарнували, спочатку на 30-й хвилині Андрій Кохман, а потім і Василь Цюцюра. Ще до перерви Цюцюра міг вивести «Скалу» вперед, коли Шуст парирував удар, а повторний від нападника стриян прийшовся трохи вище воріт.

У перерві, розуміючи що «Скала» налаштована рішуче і переграє лучан, тренерський штаб «Волині» провів очну розмову з арбітрами матчу, адже чим ще можна пояснити такий арбітраж у другій 45-хвилинці, коли вісім чистих виходів віч-на-віч гравців «Скали» були зупинені лайнсменом та арбітром? «Тому про футбол у другому таймі говорити взагалі не хочеться» - зазначив головний тренер «Скали».

Після матчу самі гравці «Волині» вибачалися за таке «суддівство». А Василь Малик після гри відверто заявив, що «Скала» у Луцьк більше не поїде.

Тепер про розташування гравців стартового складу команди Василя Малика. У воротах – Денис Завгородний. Лінія захисту: праворуч – Петро Стасюк, ліворуч – Ігор Коцюмака. Центральні захисники – Валерій Бондаренко та Роман Подоляк. Пара опорників: Владислав Клименко та Тарас Максимович. Над ними розташувався Андрій Кохман. Флангові атакувальні півзахисники: Дмитро Скакун (ліворуч) та Богдан Іванченко (праворуч). І на вістрі атаки діяв Василь Цюцюра. У другому таймі наставники «Скали» провели сім замін, серед яких відзначимо правого оборонця Олександра Віксича 1995 року народження, який прибув на оглядини. Цей 20-річний гравець встиг пограти у молодіжному складі одеського «Чорноморця» та у друголіговому донецькому «Шахтарі-3», зокрема виступав він і проти «Скали» навесні цього року.  Перше враження – непогане.

Зауважимо, що через хвороби не змогли взяти учась у матчі Роман Ботвинник, Володимир Пришнівський, Віталій Рябушко, Едуард Мись та Юрій Антонів. А Назар Кміть пропускав гру через ушкодження.

Свої наступні завершальні два спаринги команда Василя Малика проведе 15 липня двома складами: на виїзді у Самборі, та у Моршині проти команди ФК «Калуш». Початок обидвох поєдинків о 17 годині.