"Скала" "знеструмила" "Енергію" лише частково…

02 травня 22:33
Переглядів: 74
скала

1 травня «Скала» вдома приймала новокаховську «Енергію» і була близькою до здобуття першої весняної перемоги  в сезоні 2013/2014 років, однак задовільнилася нічиєю.

«Скала» Стрий – «Енергія» Нова Каховка – 2:2 (2:2)

1 травня 2014 р. 16 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 22 градуси. 300 глядачів. Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).  Асистенти: Олексій Лаврів та Юрій Синишин (обидва – Івано-Франківськ). 4-й арбітр: Олександр Шандор (Львів). Спостерігач арбітражу: Василь Бабій (Житомир).

«Скала»: 1. Денис Рильський, 15. Петро Стасюк, 5. Едуард Мись, 29. Євген Аксінін, 16. Ігор Коцюмака, 4. Станіслав Катана-к., 6. Максим Гармаш (55. Станіслвав Гончарук, 46; 9. Віталій Лазаренко, 70), 10. Леван Арвеладзе, 99. Володимир Пришнівський, 77. Андрій Маляренко ( 33. Андрій Ковальчук, 82), 14. Василь Цюцюра.

В. о. головного тренера – Василь Малик.

«Енергія»: 1. Ігор Остапенко, 3. Леонід Щербина, 25. Євген Соколан, 19. Віталій Горбачов, 11. Євген Стецюк, 10. Олександр Феденков (6. Марк Мостипан, 84), 17. Сергій Цибульський (9. Максим Логвиненко, 64), 69. Павло Гарибян, 23. Амберк Тиджибашвілі, 5. Юрій Комягін-к., 15. Іван Сомов.
Головний тренер – Юрій Окул.

Голи: Максим Гармаш (15), Євген Стецюк (41-автогол) – Іван Сомов (23, 34).

Попередження: Станіслав Катана (20), Ігор Коцюмака (90) – Іван Сомов (24).

Звітний матч був для обох команд був шостим у їхній спільній історії. До поєдинку першого кола, який відбувся 16 вересня 2013 року і закінчився перемогою стриян – 3:2, команда з Нової Каховки належала до тих суперників, яких «Скала» в національних чемпіонатах досі не перемагала. Мало того, навіть жодного разу не звела гру до нічиєї. У п`яти попередніх поєдинках «Скала» провела у ворота суперника лише чотири голи, пропустивши у власні – 9.

2013/2014

До звітного матчу команди підійшли з різним настроєм. У минулому турі команда Юрія Окула на виїзді була бита донецьким «Шахтарем-3» (2:6). А «Скала» в Черкасах здобула перше виїзне очко у протистоянні з півфіналістом національного Кубка «Славутичем» – 0:0. Однак все мало віришитися в очному протистоянні.

Починалося все для команди Василя Малика чудово. Вже на 15-й хвилині Максим Гармаш, отримавши смугастого на лівому фланзі, трохи змістився у центр і несподівано пробив у правий нижній кут, заставши зненацька голкіпера гостей.

Гості могли відігратися вже через дві хвилини, однак надійно зіграв Денис Рильський, який спочатку не дав пробити капітану «Енергії» Юрію Комягіну, а потім парирував його ж удар з лівого кута. Це, як виявилося, було першим сигналом у неузгоджених діях стрийської команди. Адже ще через 5-ть хвилин черговий провал у захисних редутах «Скали» призвів до першого голу центрального нападника команди з Херсонщини – Івана Сомова, який буквально протаранив центральних оборонців «малиново-зелених» і пробив з кількох метрів над Рильським.

Цей гол додав впевненості гостям, які стали частіше загрожувати воротам стриян. В одному з епізодів Станіслав Катана обрізався у центрі поля і одразу п`ятеро гравців «Енергії» вийшли на четвірку оборонців «Скали», однак Сергій Цибульський вирішив перекинути м`яча через воротаря «Скали» і зробив це невдало.

Активність гостей у ці хвилини призвела до другого взяття воріт, хоча знову не на висоті були оборонці «малиново-зелених», які пасивно розступалися і не завадили Івану Сомову стати автором дубля, влучно поціливши у правий нижній кут.

Поразка ж звісно не входила у плани господарів, які пішли вперед, прагнучи змінити рахунок. І допоміг їм у цьому центральний захисник Євген Стецюк, який перериваючи навісну подачу з правого флангу, необачно зрізав смугастого у власні ворота. Цікаво, що через кілька хвилин інший центральний оборонець гостей Євген Соколан ледь вдруге не вразив власні ворота, після навісу від Петра Стасюка, однак м`яч вилетів на кутовий. Після розіграшу цього корнера чудову можливість забити третій м`яч мав Василь Цюцюра, який пробивав правого з кута воротарського майданчика, однак «Енергію» врятував Ігор Остапенко.

Після перерви на полі йшов відкритий футбол.Обидві команди не засиджувалися в центрі поля, а прагнули здобути три очки. Однак помилок у захисті більше не було, можливо й тому рахунок залишився без змін.

Арбітр матчу компенсувала до основного часу три хвилини і на останній з них міг забезпечити перемогу «Скалі» Андрій Ковальчук, однак за мить до цього Анастасія Романюк зафіксувала офсайд.

І на завершення про розташування гравців «Скали» у цьому поєдинку. Команда діяла за схемою: 1-4-2-3-1. У воротах Денис Рильський; лінія захисту: праворуч – Петро Стасюк, ліворуч – Ігор Коцюмака; пара центральних оборонців – Едуард Мись, який замінив травмованого у Черкасах Юрія Антоніва, та Євген Аксінін. Опорні півзахисники – Станіслав Катана та Леван Арвеладзе. Трійку атакувальних півзахисників склали: праворуч – Андрій Маляренко, ліворуч – Максим Гармаш, а місце під нападником посів Володимир Пришнівський. І попереду грав Василь Цюцюра.

Наступний поєдинок «Скала» має провести 6 травня у Донецьку проти «Шахтаря-3».