Скандал! "Енергетик" не поїде в Охтирку на матч проти "Нафтовика"

26 квітня 10:37
Переглядів: 188
energetyk

25 квітня 2012 року на базі в Соколі перед тренуванням відбулася зустріч футболістів "Енергетика" з президентом клубу Мирославом Лотоцьким.

Головною причиною зустрічі було обговорення заборгованостей по зарплаті і стану фінансування клубу. Всі можливості, які були в президента утримувати команду вичерпалися, а допомога від спонсорів і нових власників Бурштинської теплової електростанції так і не надійшла.

Дякуючи обіцянкам ДТЕК, "енергетики" вже не мають можливості поїхати в Охтирку на матч 28-го туру проти "Нафтовика-Укрнафти" і після голосування та обговорення більшість футболістів вирішила не їхати на цей поєдинок. Обіцянки донецьких спонсорів ДТЕК так і залишились обіцянками, а на футбол і оздоровлення своїх працівників коштів в донецьких власників немає.

Нагадаємо, що в останньому матчі футболісти "Енергетика", які не отримують зарплату вже кілька місяців, вдома здобули перемогу над донецьким "Олімпіком" 3-2. Завдяки цьому команда піднялася на 16-ту сходинку, яка дає право зіграти перехідний матч з командою другої ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: